EURO 2024: atsigavę vokiečiai vis tik praleido ispanus į pusfinalį © AFP nuotr.

Ispanijos rinktinė antrąsyk paeiliui – Europos čempionato pusfinalyje.

Ketvirtfinalyje Štutgarte po pratęsimo Ispanija 2:1 įveikė šeimininkus Vokietijos rinktinę.

Rungtynės prasidėjo Toni Kroos pražangomis. Jis geltoną kortelę gavo tik antrame kėlinyje.

Po patyrusio vokiečio pražangos rimtą traumą patyrė Pedri, kuris buvo pakeistas. Į aikštę žengė Dani Olmo.

Pirmame kėlinyje buvo nemažai žvalgybos, pavojingi buvo Nico Williamsas su Lamine'u Yamaliu, bet geriausią progą kitoje pusėje turėjo Kai'us Havertzas, kurio smūgį atlaikę Unai'us Simonas.

Antras kėlinys prasidėjo Ispanijos įvarčiu. Dani Olmo žemu smūgiu nuginklavo Manuelį Neuerį. Rezultatyvų perdavimą atliko Lamine'as Yamalis.

Julianas Nagelsmannas netrukus į aikštę metė Niclasas Fullkrugą, kiek anksčiau ir Florianą Wirtzą. Jie pakeitė žaidimą.

89-ąją minutę rezultatą išlygino bei pratęsimą išplėšė Florianas Wirtzas. Herojiškai perdavimą atliko Joshua Kimmichas.

Antrajame pratęsimo kėlinyje Anthony Tayloras kontraversiškai neskyrė baudinio į Ispanijos vartus. Dėl šio epizodo kilo daug diskusijų.

119-ąją minutę baudos aikštelėje laisvas likęs Mikelis Merino meistriškai galva pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

Pusfinalyje Ispanija susitiks su Prancūzijos – Portugalijos poros nugalėtoju.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė

• QQQQQ

https://dubz.co/c/644a3844a38 Aš jau nebesuprantu futbolo, ir nežinau o taisyklių. Kaip čia nebuvo skirtas baudinys? Kažkoks kosmosas, ***.

• 46
  • Ravanelli
    grajokas

grajus kosminis, wow.

Ypač kosmosas, tai teisėjavimas. Tayloras visiškas degeneratas!

• 38
  • Lollo

Sveikinu anglus su dar vienu sugadintu graju...

• 24
  • Aivaras

Liūdna labai,gaila Vokiečių,šaunuoliai po ilgos pertraukos tikrai labai gerai žaidė.