"EURO 2016" TOP 200 žaidėjų reitingas: centro saugai (II dalis, 1-15 pozicijos)

Artėjant 2016 metų Europos čempionatui, Bleacher Report apžvelgs ir reitinguos 200 geriausių šių pirmenybių žaidėjų, pagal šių futbolininkų pozicijas. Penktoje reitingo apžvalgoje – centro saugai.

Reitingas sudarytas iš dviejų kategorijų: viena sudaryta iš fizinių savybių(kamuolio perėmimų, kovos dėl aukštų kamuolių, mobilumo ir greičio), o kita iš techinių savybių (gudraus žaidimo, perdavimų, pirmojo prisilietimo ir atakų užbaigimo). Kiekvienoje iš šių kategorijų žaidėjas maksimaliai gali gauti 50 taškų, o sudėjus taškus gautus abejose kategorijose buvo sudėliotas Europos čempionato centro saugų reitingas.

Antroje šios apžvalgos dalyje jums pateikiami 1-15 pozicijas užėmę centro saugai. Apie 16-30 vietose likusius žaidėjus galite paskaityti paspaudę šią nuorodą.


15. Daniele De Rossi – Italija

Fizinės savybės: 44/50

Italijos rinktinėje De Rossi yra svarbi figūra dar nuo 2004 metų. 32-ejų metų atraminis saugas naudojasi savo gebėjimu skaityti žaidimą ir nepriekaištingais kamuolio perėmimais, tam, kad nutrauktų varžovų atakas. Šioje pozicijoje nerasime daug žaidėjų, kurie tai už jį galėtų atlikti geriau.

Techninės savybės: 40/50

Visą savo karjerą praleidęs „Roma“ ekipoje, saugas iš viso klube tiesiogiai prisidėjo prie 99 įvarčių. Atraminio saugo pozicijoje rungtyniaujančiam žaidėjui, kuriam nėra patikimos standartinės situacijos bei vienuolikos metrų baudiniai, tokia statistika yra daugiau nei puiki.

Bendras reitingas: 84/100

Buffonui ir Chiellini diriguojant komandos gynybai, De Rossi tampa tuo žaidėju, kuris yra lyderis tarp atakuojančių žaidėjų. Italas vis dar sugeba surasti skyles varžovų gynyboje ir į jas siunčia tikslius perdavimus, tačiau jo galimybės padėti rinktinei priklausys nuo to, kaip jam seksis sužaisti daugybę rungtynių per ganėtinai trumpą laikotarpį.

14. Granitas Xhaka – Šveicarija

Fizinės savybės: 42/50

Naujasis „Arsenal“ pirkynys – Xhaka, yra būtent toks žaidėjas, kurio Arsenui Wengerui reikėjo jau ilgą laiką. Tvirtas centro saugas, turintis įgimtų lyderio savybių, komandai suteiks būtent tai, ko jiems trūko.

Techninės savybės: 42/50

23-ejų metų žaidėjas nėra apdovanotas dideliu greičiu, tačiau iš kitų žaidėjų išsiskiria savo žaidimo supratimu, protingais sprendimais ir tinkamos pozicijos užsiėmimu. Puikiai atliekantis perdavimus, ypač iš ilgų distancijų, jis taip pat gali varžovus nubausti ir įvarčiais iš už baudos aikštelės ribų.

Neabejotiną talentą Vokietijoje atskleidęs žaidėjas atrodo vertas tų 30 milijonų svarų, kuriuos už jį sumokėjo „Arsenal“ ekipa.

Bendras reitingas: 84/100

Pirmosiose Europos čempionato rungtynėse Xhaka kovos prieš Albanijos rinktinę, kuriai jis taip pat galėjo atstovauti, prieš nuspręsdamas užsivilti Šveicarijos rinktinės marškinėlius. Tai nebus pirmasis kartas, kai jam teks žaisti prieš šią rinktinę, tačiau tai turėtų būti papildomas spaudimas šiam žaidėjui.

Tapęs daug labiau pastebimu dėl didelės sumos, už kurią jis papildys „Arsenal“, Xhaka bus tik dar labiau motyvuotas įrodyti, kad jis vertas persikėlimo į vienus iš „Premier“ lygos lyderių, o pirmoji galimybė tai įrodyti jam bus suteikta Europos čempionate.

13. Grzegorzas Krychowiakas – Lenkija

Fizinės savybės: 45/50

Į „Sevilla“ atvykęs iš Prancūzijos, Krychowiakas prisijungė prie ekipos, kuri laimėjusi Europos lygą neteko keletos iš savo pagrindinių žaidėjų. Nepaisant to, jie pratęsė savo pergales Europoje, o lenkas buvo viena iš to priežasčių.

Krychowiako žaidimas yra paremtas kamuolio iš varžovų atėmimu, gebėjmu jį pridengti savo korpusu bei monstrišku pasirodymu laimint oro dvikovas.

Techninės savybės: 39/50

26-erių metų žaidėjas nėra tas, kuris vienodai prisideda tiek prie atakų, tiek prie gynybos. Tačiau tai nėra dėl to, jog lenkas negalėtų užimti tokios rolės, tiesiog „Sevilla“ ekipai jis daug naudingesnis besiginant, nei kuriant atakas.

Visgi, kai Krychowiakas gauna kamuolį, jį iš jo atimti yra itin sunku.

Bendras reitingas: 84/100

Lenkijos rinktinės stiprybė yra puolimo grandyje, kurioje blizga Robertas Lewandowskis. Tai sukelia klausimų: ar Krychowiakas naudingesnis likdamas gynyboje ir padėdamas komandai gintis, ar būdamas labiau priekyje ir kurdamas progas atakuojantiems žaidėjams?

Atsakymą į šį klausimą išvysime jau Europos čempionato metu.

12. Radja Nainggolanas – Belgija

Fizinės savybės: 45/50

Nainggolanas pasižymi dinamiškumu. Gebėdamas kontroliuoti savo agresiją, belgas geba pakeisti savo ir kitų komandos atstovų žaidimą taip, kaip dauguma jo pozicijos žaidėjų negali.

Kartais įdėdamas net per daug pastangų jis taip stengiasi pažadinti komandos draugus ir į jų žaidimą įnešti energijos. Nepaisant to, kad ta energija kartais pasibaigia kortelėmis, toks jo požiūris į žaidimą ir nusiteikimas, yra tokios savybės, kurios atneša pergales.

Techninės savybės: 40/50

28-jų metų žaidėjas yra universalesnis, nei dauguma mano. Jis gali valdyti vidurio zoną, laiku atlikti perdavimus ir mušti įvarčius, o šeši tikslūs smūgiai „Serie A“ pirmenybėse, tik patvirtina jo galimybes atakos smaigalyje.

Bendras reitingas: 85/100

Turėdami tokią talentingą ir su kamuoliu galinčią žaisti rinktinę, belgams reikės žaidėjo, kuris nenusileistų kitiems savo sugebėjimais, bet koncentruotųsi į juodą darbą nekreipdamas dėmesio į statistiką ir žaidimo grožį. Tuo žaidėju bus Nainggolanas.

Jo žaidimas padės Edenui Hazardui, Kevinui de Bruyne ir kitiems žaisti labiau atakuojančio stiliaus futbolą, nematomą darbą aikštės viduryje paliekant „Roma“ saugui.

11. N`Golo Kante – Prancūzija

Fizinės savybės: 48/50

Kai rugsėjį Claudio Ranieri sakė, jog Kante centro saugo pozicijoje užims tokią rolę, kokią anksčiau užimdavo Claude Makelele, niekas neįsivaizdavo, koks tikslus bus šis apibūdinimas. Nenuilstantis, nuostabiai kamuolius perėminėjantis žaidėjas praėjusį sezoną „Premier“ lygoje pirmavo pagal šį rodiklį, varžovus nuskriaudęs net 175 kartus.

Toks jo žaidimas buvo vainikuotas „Premier“ lygos čempionų titulu.

Techninės savybės: 39/50

Nors jo techninės savybės neprilygsta fizinėms, jis tikrai nėra blogas ir komandai atakuojant. Keturi rezultatyvūs perdavimai ir vienas įvartis gal ir nėra ta statistika, kuri verstų iš koto, tačiau vargu ar kuris nors treneris norėtų jį pastumtį labiau į priekį, taip sumažinant jo efektyvumą ginantis.

Bendras reitingas: 87/100

Nors dauguma komplimentų dėl puikaus sezono buvo skirti Vardy ir Mahrezo duetui, be tokio Kante žaidimo, šio triumfo „lapėms“ pasiekti vargu ar būtų buvę įmanoma.

25-erių metų žaidėjas tik pradėjo rašyti savo istoriją, o jos kitas sėkmingas tęsinys gali būti parašytas jau artėjančiame Europos čempionate.

10. Thiago Motta – Italija

Fizinės savybės: 43/50

Žaisdamas saugų trejete su Matuidi ir Verratti, Motta yra tas žaidėjas, kuris padeda šiems PSG saugams įnešti ramybės. Nors 33-ejų metų žaidėjas neturi įgimto greičio, jis gerai nuo kamuolio varžovus atitveria pasinaudodamas savo korpusu.

Techninės savybės: 46/50

Motta labiausiai blizga savo techniniame arsenale. Visada pasiruošęs apvogti varžovus ir niekada neatsiduriantis ten, kur jis jaustųsi neįprastai, Motta turi visas savybes, kurių reikia atraminiams saugams. Kamuolio kontrolė, ilgi ar trumpi perdavimai, gebėjimas palaikyti kamuolį – visa tai Motta atlieka be priekaištų. Prie to pridėjus jo patirtį, gauname pasaulinės klasės saugą.

Bendras reitingas: 89/100

Italijos rinktinėje nebebus Andrea Pirlo, tad Motta turės žaisti giliai atsitraukusio kūrėjo rolėje. Su darbu gynyboje puikiai tvarkosi ir penki gynėjai, todėl italas turės laisvės daugiau padėti komandai puolant ir privalės sujungti gynybos bei puolimo linijas.

9. Blaise`as Matuidi – Prancūzija

Fizinės savybės: 48/50

Matuidi yra labiausiai neįvertintas žaidėjas „Paris Saint-Germain“ ekipoje. Prancūzas yra vienas iš geriausių Europoje, jei kalbėtume apie žaidimą lakstant nuo vienos iki kitos baudos aikštelės.

Saugas yra tarpinis žaidėjas tarp komandos gynybos ir atakos, o, kad gerai atliktų šią rolę, jis tam pasitelkia savo atletiškumą, papildytą geru žaidimo supratimu, kurie jam padeda judėti po visą aikštę, užgesinti kylančius gaisrus ir padėti komandai puolime.

Techninės savybės: 43/50

29-erių metų žaidėjas nėra tik geras atletas – jis geba sėkmingai atlikti tiek tiesius, tiek skersuotus kamuolius. Perdavimus skirstęs net 92% tikslumu, praėjusį sezoną jis atliko šešis rezultatyvius perdavimus „Ligue 1“ pirmenybėse.

Marco Verratti vadovauja „Paris Saint-Germain“ saugų linijai, tačiau Matuidi rolė komandoje yra neįkainojama. Beje, per karjerą PSG klube jis yra pelnęs ir 26 įvarčius, tad mušti įvarčius jis taip pat moka.

Bendras reitingas: 91/100

Šiame čempionate Prancūzija gali pasigirti geriausia ir įvairiapusiškiausia saugų linija. Tačiau tam, jog visi talentingi žaidėjai atsiskleistų geriausiomis savo savybėmis, jiems reikia lyderio, kuris paaukodamas savo asmeninę statistiką užkamšytų kitų žaidėjų spragas ir leistų jiems atsiskleisti ten, kur jie blizga labiausiai. Prancūzijos rinktinėje tokiu žaidėju bus Matuidi.

8. Toni Kroosas – Vokietija

Fizinės savybės: 44/50

2014 metais palikęs „Bayern“ ir išvykęs į „Real“, Kroosas neprarado savo įtakos komandos žaidimui. Ispanijos čempionate jis visiems pademonstravo savo žaidimo su kamuoliu įgūdžius, kuriuos jis patobulino dar žaisdamas „Bundesliga“ pirmenybėse.

Techninės savybės: 48/50

Kroosas retai iš varžovų atima kamuolius, tačiau tai yra ir dėl to, kad jis  „Real“ klube turi kitokią rolę – kurti progas kitiems komandos draugams puolant. Kroosas su šiuo darbu susitvarkė puikiai ir ne tik buvo daugiausiai perdavimų komandoje atlikęs žaidėjas, tačiau ir prie puolimo prisidėjo atlikdamas 10 rezultatyvių perdavimų.

Bendras reitingas: 92/100

Po Schweinstegerio žaidimo suprastėjimo ir Gundogano traumos, Krooso svarba Vokietijos rinktinėje dar labiau išaugo. Standartinių padėčių specialistas bus vienas iš pagrindinių žaidėjų savo šalies rinktinėje.

7. Cescas Fabregasas – Ispanija

Fizinės savybės: 42/50

Fabregasas buvo „Chelsea“ puolimo variklis per pastaruosius 24 mėnesius. Kai jis žaidžia gerai, gerai žaidžia visa komanda. Žaisdamas atraminio saugo pozicijoje, jis galėjo kontroliuoti žaidimo tempą bei pradėti visas komandos atakas.

Visgi, net ir žaisdamas tokioje pozicijoje, jis beveik nepadeda komandos draugams gintis, šį darbą palikdamas kitiems žaidėjams.

Techninės savybės: 50/50

Prie Mourinho žaisdamas kiek gilesnėje pozicijoje, Fabregasas 2014-2015 metų sezone sublizgėjo ir visiems įrodė, jog jo žaidimo skaitymas ir gebėjimas kurti progas yra aukščiausio lygio. Kai jis demonstruoja savo geriausią futbolą, galima net neabejoti, kad jis sezoną užbaigs su dviženkliu skaičiumi rezultatyvių perdavimų. Tiesa, kai žaidėjas aikštėje neatrodo savimi, jo komandai sezonas gali baigtis taip prastai, kaip šiemet „Chelsea“ ekipai.

Bendras reitingas: 92/100

Vicente del Bosque turi beprotiškai didelį pasirinkimą saugų grandyje, kurioje pilna puikių žaidėjų. Prastas praėjęsusio sezono startas galėjo kainuoti Fabregasui vietą startinėje sudėtyje, tačiau antroje sezono dalyje jis jau po truputį pradėjo demonstruoti tokį žaidimą, kuris užtarnavo jam sėkmę, o sugebėjęs grįžti į tinkamą formą, jis tikrai užims vieną iš trijų saugų vietų Ispanijos ekipoje.

6. Sergio Busquetsas – Ispanija

Fizinės savybės: 48/50

Net jei Nemanja Matičius su Serbijos rinktine būtų patekęs į šias Europos pirmenybes, geriausio atraminio saugo titulą vis tiek pelnytų Busquetsas. Kalbant paprastai: „Barcelona“ nefunkcionuotų taip, kai tai daro dabar, jei savo gretose neturėtų 27-erių metų saugo.

Nors kiti galėtų pabandyti užimti tokią rolę, kokią atlieka Busquetsas, vargu ar pasaulyje atsirastų žaidėjų, kurie ją išpildytų geriau nei tai daro ispanas. Saugas turi gebėjimus perimti kamuolį, žaisti agresyviai ir kūno sudėjimą bei įgimtą greitį, kad padėtų komandai apsiginti. Be šių savybių, jo puikus žaidimo intelektas nueitų perniek.

Techninės savybės: 45/50

Nutraukdamas pavojų ir nužudydamas kontraatakas, Busquetsas užsidirbo savo vardą ir vertę, tačiau jis taip pat yra geras techniškai bei taktiškai. Jo gebėjimas tiksliai siųsti kamuolius, atlikti gerą pirmąjį prisilietimą ir išlikti šaltakrajišku kritinėse situacijoje, kartais būna per daug nuvertintas.

Bendras reitingas: 93/100

Vienintelis tikras atraminis saugas Ispanijos rinktinėje, turės subalansuoti komandos žaidimą. Busquetsas turės padėti savo rinktinei gintis ir užpildyti bet kokias skyles atsiradusias savo aikštės zonuose.

5. Ivanas Rakitičius – Kroatija

Fizinės savybės: 47/50

Atvykęs į „Barcelona“ prieš porą metų, Rakitičius tapo vienu iš svarbiausių komandos žaidėjų. Kartu su Busquetsu, jis puikiai subalansuoja ekipą.

Kroatijos rinktinėje jis turėtų būti tuo, kuris kuria progas talentingiems atakuojantiems žaidėjams, tačiau kita taktika nei „Barcelona“ klube ir žaidimas be Busquetso, gali jam nesuteikti tokios laisvės nuolatos jungtis į atakas.

Techninės savybės: 46/50

Saugas puikiai valdo kamuolį, o tai jam padeda susikurti laiko ir erdvės atlikti puikius perdavimus į priekį, išvedant atakuojančius žaidėjus į puolimą. Galimybė turėti Messi, Neymarą ir Suarezą puolime jo darbą palengvina, tačiau tikrai nepadaro paprastu ir nesvarbiu.

Bendras reitingas: 93/100

Kroatijos rinktinėje saugų linija yra pasaulinio lygio. Rakitičiaus ir Modričiaus duetas yra bene geriausias saugų duetas visame čempionate. Tačiau ar to užteks, kad jie čempionate visus nustebintų net ir neturėdami aukščiausio lygio puolėjų ar gynėjų? Per vienerias rungtynes to gali užtekti, tačiau ar jie padės komandai laimėti viso čempionato metu, vis dar lieka didžiuliu klausimu.

Tačiau to nereikėtų atmesti - per visą Europos čempionatų istoriją mes matėme ir keistesnių įvykių.

4. Davidas Alaba – Austrija

Fizinės savybės: 48/50

Iš visų pozicijų futbole, Alaba nėra žaidęs tik vartininku ir puolėju. Visose kitose pozicijose jis yra rungtyniavęs ir tai darydavo sėkmingai. Klube jis dažniausiai naudojamas krašto ar centro gynėju, tačiau rinktinėje jis reikalingesnis saugų linijoje, ten padedant vystyti komandos atakas.

Pasinaudodamas savo įgimtomis fizinėmis savybėmis, jis gali sėkmingai rungtyniauti beveik visur.

Techninės savybės: 46/50

Nors saugų linijoje jis turės mažiau erdvės ir laiko atlikti sprendimams nei žaidžiant gynyboje, austras yra pakankamai techniškas, kad susitvarkytų su šiomis užduotimis. Žaidęs vienoje iš taktiškai geriausiai paruoštų komandų Europoje, Alaba išmoko įveikti susispaudusias gynybas ir žino, kaip ir kada išnaudoti savo geriausias savybes.

Bendras reitingas: 94/100

Tam, kad Austrijos rinktinė šiame čempionate būtų pavojinga atakuodama, Alaba privalės kurti komandos puolimą. Nors jis ir nėra pats geriausias užbaigdamas atakas (atmetus jo nuostabius tolimus smūgius), Austrijos rinktinės sėkmė priklausys būtent nuo jo gebėjimo sukurti pavojingas situacijas sau bei savo komandos draugams.

3. Luka Modričius – Kroatija

Fizinės savybės: 47/50

Nors savo žaidimu Modričius ir nevisada išsiskiria, atkreipę dėmesį į jo žaidimą, retai pamatysite klaidų. Jis yra stabilus ir patikimas žaidėjas, kuris ne visada gauna pripažinimą, kurio jis nusipelno.

Praėjusio sezono „Real“ ekipoje, jis buvo tas žaidėjas, kuriam reikėjo tiek aktyviai gintis, tiek pulti. Galėdamas žaisti bet kurioje saugų pozicijoje, 30-metis turi pakankamai fizinių ir techninių gebėjimų, kad puikiai susitvarkytų su savo funkcijomis.

Techninės savybės: 49/50

Modričius šiose pozicijose gali žaisti dėka savo techninių savybių. Atakuojančio saugo pozicijoje jis geba surasti komandos draugus pavojingose zonuose, ar pats susikurti sau progą smūgiuoti. Žaisdamas centro saugu jis išsiskiria savo vizija ir nuostabiais perdavimais, o iš atraminio saugo posto jis atskleidžia savo ramumą ir tiksliais perdavimais pradeda kurti komandos atakas.

Bendras reitingas: 96/100

Kroatijos rinktinės sėkmė šiame čempionate priklausys nuo to, kaip Modričius ir kiti saugų gretose žaidžiantys futbolininkai prisidės prie komandos draugų žaidimo tiek gynyboje, tiek atakoje. „Real“ saugas yra vienas iš labiausiai patyrusių rinktinės žaidėjų, o jo gebėjimai yra būtini komandai norint patekti bent jau tarp keturių geriausių pirmenybių ekipų.

2. Andresas Iniesta – Ispanija

Fizinės savybės: 46/50

Nors didžiąją dalį savo karjeros jis žaidė daugiau atakuojančioje rolėje, pastaruoju metu Iniesta persikėlė į centro saugo poziciją, kurioje jo patirtis ir sugebėjimai padeda jam būti vienu geriausių pasaulyje. Ispano žaidimas labiausiai pastebimas dėl jo tikslių greitų perdavimų ir nesavanaudiško žaidimo atakuojant.

Nors gynyboje jis nėra tas, kuris efektingai perimtų kamuolius iš varžovų, čia jam padeda futbolo intelektas, dėka kurio jis per sezoną iš varžovų kamuolį atėmė 57 kartus.

Techninės savybės: 50/50

32-ejų metų žaidėjas yra vienas iš techniškiausių saugų visame pasaulyje. Jis puikiai valdo savo kūną, klaidina varžovus ir nuostabiai dirba kojomis. Nors jis neturi tokio greičio, kad varžovus įveiktų vien dėka jo, tai jam nesutrukdo panaudojus savo techninius gebėjimus juos vis tiek palikti sau už nugaros.

Jo puikus aikštės matymas ir gebėjimas atlikti preciziškai tikslius perdavimus, leidžia jam vis dar būti vienu iš geriausių saugų pasaulyje.

Bendras reitingas: 96/100

Tris titulus su Ispanija iškovojęs Iniesta savo puikiu žaidimu prisidėjo prie kiekvieno iš jų. Šiame čempionte, Ispanijos centro saugų trio – Busquetsas, Fabregasas ir Iniesta, kai jie žaidžia geriausią savo futbolą, gali būti vadinamas ne tik geriausiu šiame čempionate, tačiau ir visame pasaulyje.

1. Paulis Pogba – Prancūzija

Fizinės savybės: 49/50

„Seria A“ pirmenybės stipriems ir greitiems saugams yra palankios, o Pogba tai tik patvirtina. Gavęs laiko aikštėje ir tinkamą aplinką tobulėti, jis tapo vienu iš geriausių pasaulio žaidėjų savo pozicijoje.

Stiprus ir visada matomas, Pogba turi viską, ko reikia centro saugui. Aukštas ir puikaus sudėjimo žaidėjas, tiesiog skriete praskrieja per aikštę ir visada žaidžia pačiu aukščiausiu tempu, komandai padėdamas ten, kur jo pagalbos reikia labiausiai.

Techninės savybės: 48/50

Pogba yra ne tik atletiškas - centro saugas yra vienas iš techniškiausių žaidėjų pasaulyje. Pasinaudodamas triukais, greičiu ir puikiu pirmuoju prisilietimu, jis dažnai prasiveržia pro varžovus ir vienas pats sukuria problemų varžovams.

Per sezoną jis įmušė aštuonis įvarčius, o dar dvyliką kartų asistavo mušant komandos draugams, o atsižvelgus į tai, jog jam dar vos 23-eji ir jis vis dar tobulina savo žaidimą atakuodamas, tokie skaičiai turėtų gąsdinti visus varžovus, o didžiąsias komandas priverčia už jį siūlyti rekordines sumas.

Bendras reitingas: 97/100

Nors iš daugybės šio čempionato žaidėjų, atsakomybės neišvengs daugybė futbolininkų, būtent Pogba bus tas, ant kurio pečių kris didžiausia našta. Rungtyniaudamas namuose ir turėdamas daugybę talentingų futbolininkų greta savęs, Pogba neturės kito pasirinkimo, kaip tik patvirtinti tai, jog jis yra geriausias šių pirmenybių saugas.

Jei jam to aikštėje įrodyti nepavyktų, nukentėtų visa Prancūzijos rinktinė, o toks jo pasirodymas nebūtų pamirštas. Nors jis turi viską, kad padėtų savo rinktinę atvesti į viršūnę, sėkmė šiame čempionate jam tikrai nėra garantuota, o dėl jos jam teks kaip reikiant pakovoti.

 

Prieš tai publikuoti:

Vartininkų reitingas: 1-10 pozicijos, 11-20 pozicijos.

Kairiojo krašto gynėjų reitingas: 1-10 pozicijos, 11-20 pozicijos.

Dešinio krašto gynėjų reitingas: 1-10 pozicijos, 11-20 pozicijos.

Centro gynėjų reitingas: 1-15 pozicijos, 16-30 pozicijos.