"EURO 2016": birželio 14 diena (GYVAI)

Penktadienį Prancūzijoje startavo laukiamiausias metų įvykis - 2016 metų Europos čempionatas. Nuo birželio 10 iki tos pačios liepos mėnesio dienos futbolo sirgaliai mėgausis karščiausiomis kovomis iš 10 Prancūzijos miestų. Be to, pirmą kartą turnyro istorijoje varžysis nebe 16, o 24 rinktinės.

Lankomiausias šalies futbolo portalas EuroFootball.lt iki pat čempionato pabaigos savo lankytojams padeda sekti karščiausias naujienas iš Prancūzijoje. Kiekvieną dieną bus pateikiama nuolatos atnaujinama naujiena.


11:50 val. Antradienį Prancūzijoje baigsis pirmasis A-F grupių ratas. Šiandien ne kaip įprasta bus žaidžiamos dvejos rungtynės. Pirmieji F grupėje 19 valandą startuos Austrijos ir Vengrijos futbolininkai, o vakarą 22 valandą vainikuos Cristiano Ronaldo vedamos Portugalijos ir Islandijos dvikova.

Prognozuojamos startinės sudėtys

Austrija: Almer; Klein, Dragović, Prödl, Fuchs; Alaba, Baumgartlinger; Harnik, Junuzović, Arnautović; Janko.

Vengrija: Király; Fiola, Guzmics, Lang, Kádár; Gera, Nagy; Dzsudzsák, Kleinheisler, Németh; Szalai.

 

Portugalija: Rui Patrício; Vieirinha, Ricardo Carvalho, Pepe, Raphael Guerreiro; Joao Mário, Danilo, Joao Moutinho, Ricardo Quaresma; Nani, Cristiano Ronaldo.

Islandija: Halldorsson; Sævarsson, R Sigurdsson, Árnason, Skúlason; Gudmundsson, G Sigurdsson, Gunnarsson, Bjarnason; Sigthórsson, Finnbogason.


11:50 val. Europos čempionų titulą ginanti Ispanijos rinktinė vakar po atkaklios kovos rungtynių pabaigoje rezultatu 1-0 palaužė Čekiją. Ši pergalė reiškė, kad ispanai Europos čempionate yra nenugalima jau 13 rungtynių iš eilės 

 


11:50 val. Legendinis Vengrijos rinktinės vartininkas Gaboras Kiraly šiandien gali tapti vyriausiu futbolininku, kada nors žaidusiu Europos čempionate. 40-mečio vartų sargo atstovaujama Vengrijos komanda šiandien 19 valandą stoja į kovą su austrais. 

 


11:50 val. Portugalijos dienraštis "A Bola" šiandien deda viltis į nacionalinės komandos žvaigždę Cristiano Ronaldo, kuris turi puikią galimybę jau šiandien įsirašyti į Europos čempionato istoriją. Jei Madrido "Real" puolėjui pavyks pelnyti įvartį, jis taps pirmuoju futbolininku tai padariusiu keturiuose Senojo žemyno čempionatuose iš eilės. 


 


11:50 val. Be to, tas pats portugalas šiame čempionate turės galimybę tapti daugiausiai rungtynių Portugalijos komandoje sužaidusiu futbolininku. 

 


11:50 val. Kaip po pergalingos Europos čempionato pradžios atrodo Italijos spauda:


11:50 val. Kaip po pergalingos Europos čempionato pradžios atrodo Italijos spauda:


16:35 val. Islandijos ir Portugalijos rinktinių sirgaliai rodo tikrą pavyzdį agresijos apimtiems anglų ir rusų aistruoliams.