EURO 2016 atranka: portugalai ir vokiečiai iškovojo sunkias pergales, lenkai pelnė aštuonis įvarčius (VIDEO)

Pirmadienio vakarą Senajame žemyne tęsiasi atrankos į 2016 metų Europos čempionatą rungtynės.

Daugiausiai susidomėjimo sulaukė dvikova Škotijoje, kur šalies futbolininkai susigrūmė prieš pasaulio čempionus vokiečius. Škotai nenuvylė savo žiūrovų, tačiau patyrė pralaimėjimą rezultatu 2-3.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Ilkay'us Gundoganas ir dublį pelnęs Thomas Mulleris. Varžovų gretose 43-ąją minutę rezultatą buvo išlyginęs Jamesas McArthuras, o rungtynių pradžioje šeimininkams įvartį pelnė vokietis Matsas Hummelsas.

Kitose šios grupės rungtynėse Lenkijos rinktinė nepasigailėjo Gibraltaro. 2012 metų Europos čempionato šeimininkai savo žiūrovų akivaizdoje šventė triuškinančią pergalę rezultatu 8-1.

D grupėje vokiečiai su 19 taškų užima pirmą vietą, tačiau kelialapio į Prancūziją jie vis dar nėra užsitikrinę. Antroje lieka lenkai su 17 taškų, o trečioje pozicijoje su 15 taškų yra Airija.

Dramatišką pergalę I grupėje pasiekė portugalai, kurie minimaliu skirtumu po Miguelio Veloso įvarčio nugalėjo albanus. Fernando Santoso auklėtiniai grupėje su 15 taškų užima pirmą vietą.

Kiti susitikimai baigėsi suomių ir airių pergalėmis bei trijomis lygiosiomis.

ATRANKOS TURNYRO GRUPIŲ LENTELĖS

Visi rezultatai:

Armėnija 0 - 0 Danija

Albanija 0 - 1 Portugalija

Suomija 1 - 0 Farerų salos

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7954831" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Airija 1 - 0 Gruzija

Šiaurės Airija 1 - 1 Vengrija

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7954838" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Lenkija 8 - 1 Gibraltaras

Rumunija 0 - 0 Graikija

Škotija 2 - 3 Vokietija