"Espanyol" iškovojo pirmąją pergalę Ispanijos pirmenybėse (VIDEO)

Pirmadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse baigtos žaisti 4-ojo turo rungtynės.

Barselonos "Espanyol" namuose susitiko su Vigo "Celta" Katalonijos sostinės ekipa iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone - rezultatu 2-1 nukovė varžovus.

10-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Gerardas Moreno, o pranašumą pirmojo kėlinio viduryje padidino Pablo Piatti.

Antrajame kėlinyje "Celta" pasiekė savo įvartį, tačiau "Espanyol" daugiau nepraleido ir šventė sunkią, bet itin reikalingą pergalę.

"Espanyol" į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąjį tašką ir užima 16-ąją vietą. "Celta" turi tris taškus ir rikiuojasi 17-oje pozicijoje.

"Espanyol" 2 - 1 "Celta"
10' [1 - 0] G. Moreno
24' [2 - 0] P. Piatti
69' [2 - 1] P. Sisto

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10602324" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>