„Barcelona“ grįžo su trenksmu – išvykoje sutriuškinta „Mallorca“ © AP nuotr.

Šeštadienį Ispanijoje sužaistos dar ketverios „La Liga“ 28-ojo turo rungtynės.

Pirmoje dvikovoje itin svarbią pergalę iškovojo Barselonos „Espanyol“. Dėl išlikimo kovojantys katalonai 2:0 pranoko „Alaves“.

„Espanyol“ į pergalę atvedė Bernardo ir Wu Lei įvarčiai.

„Espanyol“ su 23 taškais lieka paskutinėje vietoje, tačiau nuo saugios 17-os pozicijos juos skiria tik 3 taškai.

Pagrindinėse šeštadienio rungtynėse „Barcelona“ pasismagino su „Mallorca“. Katalonai varžovus sutriuškino rezultatu 4:0.

„Barca“ į priekį įsiveržė jau 2-ąją minutę, kai pasižymėjo Arturo Vidalis. Vėliau dar po įvartį pridėjo Martinas Braithwaite‘as, Jordi Alba bei Lionelis Messi.

Pirmoje vietoje žygiuojanti „Barcelona“ bent laikinam padidino pranašumą nuo Madrido „Real“ iki 5 taškų.

Kitose rungtynėse skaudų pralaimėjimą patyrė būtent 17-oje pozicijoje žygiuojanti Vigo „Celta“. „Villarreal“ per pridėtą laiką išplėšė minimalią pergalę.

Dar kitoje akistatoje pralaimėjimą rezultatu 1:2 patyrė „Leganes“, nusileidusi „Real Valladolid“ ekipai.

„Mallorca“ 0 – 4 „Barcelona“
2’ [0 – 1] A. Vidalis
37’ [0 – 2] M. Braithwaite’as
79’ [0 – 3] J. Alba
90+3’ [0 – 4] L. Messi

„Espanyol“ 2 – 0 „Alaves“
45+3’ [1 – 0] Bernardo
47’ [2 – 0] Wu Lei
19’ F. Pacheco („Alaves“) pašalintas iš aikštės

„Celta“ 0 – 1 „Villarreal“
90+1’ [0 – 1] M. Trigueros

„Leganes“ 1 – 2 „Real Valladolid“
2’ [0 – 1] E. Unalas
54’ [0 – 2] R. Alcarazas
84’ [1 – 2] Oscaras