"Espanyol" ekipa iš Karaliaus taurės eliminavo "Valencia" (VIDEO)

Antradienį Ispanijoje žaidžiamos dvejos atsakomosios Karaliaus taurės aštuntfinalio rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko Katalonijoje, kur savo aikštėje susigrūmė Barselonos "Espanyol" vienuolikė prieš "Valencia". "Periquitos" ekipa rezultatu 2-0 palaužė "šikšnosparnius" ir pateko į ketvirtfinalį.

14-ąją minutę "Valencia" liko dešimtyje, kai prieš save raudoną kortelę išvedė Shkodranas Mustafi, o tuo pasinaudoję šeimininakai 79-ąją pelnę pirmąjį įvartį. Galutinį tašką 89-ąją minutę padėjo taip pat ir pirmojo įvarčio autorius Felipe Caicedo.

Pirmoji dvikova "Mestalla" stadione baigėsi "Valencia" pergale rezultatu 2-1, tačiau "Espanyol" bendru rezultatu 2-3 žengė į kitą etapą.

Kitose rugtynėse Valensijos "Levante" namų arenoje susigrums su "Malaga" klubu.

"Espanyol" 2 - 0 "Valencia"

(Pirmas mačas 1-2, galutinis rezultatas 3-2)

79' [1 - 0] F.Caicedo

89' [2 - 0] F.Caicedo

14' S.Mustafi ("Valencia") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//www.youtube.com/embed/MW627CLXNx0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>