Tik k
pasibaigusioje spaudos konferencijoje Anglijos futbolo asociacija, kaip ir tikėtasi, patvirtino, jog rinktinės treneris švedas Svenas Goranas Erikssonas pratęsė sutartį iki 2008 metų.

Pastaruoju metu spaudoje buvo kalbama, jog švedas gali priimti Londono "%c00042" arba "%c00003" siūlymus treniruoti šias ekipas. Šie įtarimai ypač buvo sustiprėję po to, kai vakar Erikssonas buvo pastebėtas įeinantis į "Chelsea" generalinio vadybininko Peterio Kenyono namus. Net keli Didžiosios Britanijos dienraščiai pateikė tai įrodančias nuotraukas.

Tačiau vakar vakare "Chelsea" atstovas Pinis Zahavavis nuramino Anglijos rinktinės gerbėjus: "Taip, Svenas lankėsi Kenyono namuose. Tačiau po to, apie ką jie kalbėjo, manyčiau, visi turėtų būti ramūs."

Spaudos konferencija prasidėjo 10:05 vietos laiku. Ją pradėjo federacijos prezidentas: "Man labai malonu pranešti, jog ponas Svenas Goranas Erikssonas pratęsė sutartį iki 2008 metų. Tai yra labai puiki naujiena visiems. Jis yra vienas geriausių pasaulio trenerių, todėl mums yra labai džiugu matyti jį treniruojantį Anglijos rinktinę."

Po šios įžanginės kalbos klausimus pateikti buvo leista susirinkusiems žurnalistams. Vienam iš jų paklausus, ar švedui "Chelsea" siūlė darbą, Erikssonas atsakė: "Nei "Chelsea", nei joks kitas klubas man kontrakto nesiūlė. Aš tik buvau paprašytas, ne, tai nėra tas žodis, manęs buvo pasiteirauta kada aš būsiu laisvas."

Vienas iš korespondentų vėliau paklausė, ar Erikssonas neketina atsistatydinti po 2004 metų Europos čempionato: "Ne, aš tikrai neketinu atsistatydinti. Juk aš turiu kontraktą iki 2008 metų. Ar aš pratęsčiau sutartį, jeigu ketinčiau atsistatydinti?"

"Tai man yra labai svarbus ir ypatingas darbas, o pinigai šiame kontrakte tikrai nėra esminis dalykas," - pabaigai pasakė Erikssonas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos