Erikssonas - apie Anglijos rinktinės šansus laimėti EURO 2016: kodėl gi ne?

Kinijoje dirbantis Svenas-Goranas Erikssonas pareiškė, kad Anglijos rinktinė turi šansų triumfuoti 2016 metų Europos čempionate, tačiau svarbiausia, kad komanda nepajaustų spaudimo iš žiniasklaidos.

S-V. Erikssonas penkerius metus treniravo Anglijos rinktinę, tačiau jam, kaip ir kitiems treneriams, atvesti rinktinės prie stambių pergalių nepavyko.

Vakar Roy'aus Hodgsono treniruojami anglai Vokietijoje susigrūmė su šios šalies nacionaline rinktine. Pasaulio čempionai pirmavo rezultatu 2-0, tačiau anglai pademonstravo charakterį ir Harry Kane'o, Jamier Vardy bei Erico Diero įvarčiai atnešė pergalę rezultatu 2-3.

"Anglijos rinktinė visada jaučia labai didelį spaudimą iš žiniasklaidos, o ypač didžiuosiuose turnyruose", - teigė Erikssonas. - Tačiau per pastaruosius dvejus metus situacija kiek pasikeitė, o ir komandoje atsirado daug talentingų žaidėjų".

"Jie atrankoje į Europos čempionatą buvo puikūs ir neturėjo vargo, todėl kodėl negali pabandyti laimėti ir finaliniame etape", - apie Anglijos rinktinės galimybę triumfuoti Prancūzijoje prakalbo strategas.

Anglijos komanda EURO 2016 turnyre pateko į B grupę, kur be jų taip pat yra Slovakijos, Rusijos ir Velso rinktinės.

Straipsnio įvertinimas: 0 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos