„Eredivisie“ starte – trijų favoritų pergalės © AFP nuotr.

Šį savaitgalį startavo Nyderlandų „Eredivisie“ pirmenybes, kurias šiame sezone transliuos TV3 Sport kanalų grupė.

„Ajax“ sezoną pradėjo sunkia pergale išvykoje – 3:2 prieš Sitardo „Fortuna“. Sunkiai rungtynes pradėjęs Amsterdamo klubas po pirmojo kėlinio atsiliko 0:1. Visgi antrojo kėlinio įvarčiai, kuriuos pelnė Kennethas Tayloras, Devyne'as Renschas ir Brianas Brobbey, atvedė komandą į pergalingą startą naujajame sezone.

Verta paminėti tai, kad vieną „Fortuna“ įvartį pelnė Burakas Yilmazas. „Lille“ ekipą palikęs patyręs turkas šį sezoną praleis Nyderlanduose.

PSV namuose 4:1 įveikė „Emmen“ futbolininkus. „Dublį“ Eindhoveno gretose pelnė Cody Gakpo, vieną įvartį pridėjo Johanas Bakayoko, o vieną į savo vartus įsimušė varžovai.

„Feyenoord“ išvykoje labai rezultatyviose rungtynėse 5:2 įveikė „Vitesse“. Konferencijų lygos finalininkai net tris įvarčius pelnė nuo 60 iki 69 minutės ir tuomet rezultatą pavertė 5:1. Įvarčius pelnė Patrikas Walemarkas, Lutsharelis Geertruida, Javairo Dilrosunas bei Danilo (2).

„Heerenveen“ 0:0 „Sparta“

„Cambuur“ 0:2 „Excelsior“

„Waalwijk“ 2:2 „Utrecht“

„Groningem“ 2:2 „Volendam“

„Nijmegen“ 0:1 „Twente“

„AZ Aalkmar“ 2:0 „Go Ahead Eagles“