„Eredivisie“: Roterdame lygos grandų mūšį laimėjo „Ajax“, o PSV pergalę išvykoje © imago images/Pro Shots nuotr.

„Eredivisie“ 17-ajame ture įvyko Nyderlandų pirmenybių grandų dvikova – Roterdame susitiko „Feyenoord“ ir „Ajax“ ekipos.

Rungtynėse kuriose netrūko grubaus žaidimo, Amsterdamo „Ajax“ triumfavo 2:0.

Rungtynės prasidėjo ruke ir žaidimas vystėsi tikrai lėtai tiek iš vienos komandos, tiek iš kitos. Didelių progų pirmajame kėlinyje nebuvo, tačiau kėlinio gale „Ajax“ komandai visgi pavyko įsiveržti įpriekį – po klastingo Dušano Tadičiaus perdavimo į savo vartus įvartus įvartį įsimušė „Feyenoord“ gynėjas Marcosas Senesi.

Antrajame kėlinyje tas pats Dušanas Tadičius tašką padėjo pelnydamas įvartį nuo 11 m žymos.

Šiose rungtynėse vyravo grubus žaidimas, ko pasekoje „Ajax“ žaidėjai patyrė net du traumas – nukentėjo Jurrienas Timeris ir Lisandro Martinezas. Taip pat rungtynėse buvo išdalintos 8 raudonos kortelės.

PSV, tuo tarpu, iškovojo pergalę išvykoje, kur 4:1 įveikė „Waalwijk“ ekipą. Puikiai rungtynėse pasirodė jaunas belgų puolėjas Yorbe Vertessenas, kuris kilo nuo suolo po Brumos traumos. Belgas rungtynėse pasižymėjo du kartus ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Po šio turo turnyrinėje lentelėje „Feyenoord“ atitolo nuo dviejų lyderiaujančių ekipų viršūnėje, tačiau dar vienas turas „Eredivisie“ lauks prieš žiemos pertrauką, gruodžio 22-23 dienomis.