„Eredivisie“ lyderių susitikime pergalę išplėšė „Ajax“ © JumpStory nuotr.

Sekmadienio popietę Eindhovene įvyko „Eredivisie“ lyderių susitikimas – akis į akį stojo PSV su „Ajax“ komanda.

„Ajax“ išplėšė pergalę – 2:1.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 1:0 Amsterdamo ekipos naudai, nors žaidimą svečiai demonstravo neįtikinantį. 34-ąją minutę „Ajax“ į priekį išvedė Brianas Brobbey po rezultatyvaus Dušano Tadičiaus perdavimo. Beje, dar prieš šį įvartį B. Brobbey patyrė traumą ir buvo pakeistas iškart po sėkmingo epizodo.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino PSV – įvartį pelnė sėkmingai Olandijoje pritapęs Mario Gotze.

74-ąją minutę pergalę „Ajax“ ekipai nuostabiu smūgiu išplėšė dešiniojo krašto gynėjas Noussairas Mazraoui, kuris taip pat vėliau buvo pakeistas dėl traumos. Šį įvartį dar turėjo patvirtinti VAR, kadangi besivystant atakai atrodė, jog kamuolys kirto šoninę liniją.

PSV per likusį rungtynių laiką, įskaitant 9 pridėtas minutes prie pagrindinio laiko, nesugebėjo išlyginti rezultato.

Po šio mačo „Ajax“ turnyrinėje lentelėje aplenkė kaimynus iš Eindhoveno. „Feyenoord“ ekipa šiandien taip pat laimėjo ir labiau priartėjo prie lentelės viršūnės.