„Eredivisie“ apžvalga: „Ajax“ netikėtai pametė taškus namuose © imago images/Pro Shots

Savaitgalį Nyderlandų „Eredivisie“ pirmenybėse pasitaikė viena labai rimta staigmena.

Amsterdamo „Ajax“ nesugebėjo iškovoti pergales namuose prieš „Go Ahead Eagles“ ekipa, nors Olandijos čempionų šansai laimėti šias rungtynes buvo vertinami 94 procentai, pasak bukmekerių.

Rungtynės baigėsi 0:0, o pagal SofaScore šiose rungtynėse Amsterdamo ekipa neišnaudojo net 6 gerų progų, o iš viso link vartų smūgiavo 29 kartus.

Eindhoveno PSV užtikrintai svečiuose 4:1 susitvarkė su Sitardo „Fortuna“ – dublį pelnė Bruma, o Carlosas Vinicius atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Roterdamo „Feyenoord“ išplėšė pergalę prieš „AZ Aalkmar“ 92-ąją rungtynių minutę. Cyrielas Dessersas 2-ąją prie pagrindinio laiko pridėtą minutę rezultatą pavertė 1:0.

Šio sezono išsišokėliai „Utrecht“ galiausiai prieš „Vitesse“ suklupo išvykoje. „Utrecht“ 1:2 išvykoje nusileido „Vitesse“ ekipai, kuri pastaruoju metu sužaidė pora labai gerų rungtynių prieš „Tottenham“ Konferencijų lygoje.

Po šios pergalės gan netikėtai „Feyenoord“ pagal prarastus taškus pirmauja „Eredivisie“ lygoje, kadangi dar turi mačą atsargoje, kurį laimėjus turnyrinėje lentelėje aplenktų tiek PSV, tiek „Ajax“ ekipas.