„Eredivisie“ 10 turas: lyderių dvikovoje „Ajax“ sutalžė PSV © imago images/Pro Shots

Sekmadienį Europos lygose įvyko ne vienas rimtas susitikimas. Anglijos „Premier“ lygoje susitiko „Man Utd“ ir „Liverpool“ ekipos, Ispanijoje įvyko „El Clasico“, Italijoje susitikimas tarp „Inter“ ir Juventus“ komandų, o Prancūzijoje „Le Classique“.

Tuo tarpu, Nyderlandų „Eredivisie“ pirmenybėse irgi įvyko labai rimta dvikova – lyderių susitikimas tarp „Ajax“ ir PSV komandų.

„Ajax“ gan netikėtai sutriuškino PSV 5:0. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo vos 1:0, tačiau antrajame kėlinyje Amsterdamo ekipa sumušė 4 įvarčius.

Šiose rungtynėse pasižymėjo skirtingi 5 žaidėjai, o puikiai sužaidė Dušanas Tadičius, kuris atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir įmušė vieną įvartį. Sebastianas Halleris taip pat įmušė vieną įvartį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Feyenoord“ išvykoje išplėšė svarbią pergalę prieš „SC Cambuur“. Roterdamo ekipa 3:2 palaužė savo varžovus ir pakilo į 4-ąją vietą turnyrinėje lentelėje. „Utrecht“ taip pat iškovojo pergalę – liko 3 pozicijoje.

O „Ajax“ po savaitgalio įvykių atsiplėšė per 4 taškus nuo artimiausių varžovų, PSV. Tiesa, tie patys „Feyenoord“ futbolininkai gali priartėti prie „Ajax“ iki 3 taškų, kadangi turi rungtynes atsargoje.