Elitinės jaunių lygos treneriai lankėsi Budapešte

Rugsėjo mėnesio paskutinę savaitę Vengrijos sostinėje Budapešte vyko UEFA trenerių seminaras, kuriame dalyvavo ir 11 Elitinės jaunių lygos komandų trenerių.

 Be delegacijos iš Lietuvos, profesinį meistriškumą seminare taip pat kėlė futbolo specialistai iš Vengrijos, Latvijos ir Gibraltaro.

Kaip įprasta, pirmą dieną atvykusius sveikino ir apie Vengrijos futbolo federacijos struktūrą, veiklą pasakojo šeimininkų federacijos techninis direktorius, trenerių rengimo vadovas Laszlo Szalai.

Antrą seminaro dieną seminaro dalyviai aplankė legendinio futbolininko F. Puškašo vardo futbolo akademiją, stebėjo vaikų treniruotes, kurias vedė UEFA B licenciją norintys įgyti treneriai.

Elitinės lygos treneriams buvo pateikta medžiaga apie Vengrijos jaunųjų futbolininkų rengimo struktūrą, futbolo akademijas, žaidėjų atranką ir rengimo metodiką.

 Treneriai iš Lietuvos taip pat turėjo progą stebėti kontrolines Vengrijos ir Šveicarijos jaunimo U-17 rinktinių rungtynes, kurios jiems paliko didelį įspūdį ir baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2:0.

Paskutinę seminaro dieną treneriai daugiau laiko skyrė teoriniams užsiėmimams, darbui grupėse, kurios buvo suformuotos iš įvairių delegacijų narių. Vakare seminaro dalyviai turėjo laiko aplankyti Vengrijos sostinę Budapeštą.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos