EL: "Wolves" – viena koja kitame etape, "Arsenal" iš Graikijos grįžta su minimaliu pranašumu

Vėlų ketvirtadienio vakarą buvo sužaisti dar aštuoni UEFA Europos lygos šešioliktfinalio susitikimai.

"Wolves" ekipa pirmosiose rungtynėse namuose net 4:0 sutriuškino "Espanyol" futbolininkus ir padėjo tvirtą žingsnį link aštuntfinalio.

Šeimininkai įvarčių fiestą pradėjo 15-ąją susitikimo minutę, kuomet pasižymėjo Diogo Jota. Tai buvo vienintelis tikslus smūgis pirmoje mačo dalyje.

52-ąją minutę aikštėje tikrą šedevrą sukūrė Rubenas Nevesas, kuris tiesiog pasakišku smūgiu padvigubino "vilkų" pranašumą.

Rungtynių pabaigoje žibėjo D. Jota, kuris 67-ąją minutę pelnė antrąjį savo įvartį, o 81-ąją užbaigė "hat-tricką".

Pergalę iškovojo ir kitas Anglijos klubas - Londono "Arsenal" išvykoje rezultatu 1:0 palaužė Pirėjo "Olympiacos".

Vienintelis mačo įvartis krito pačioje susitikimo pabaigoje, 81-ąją minutę, o kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Alexandre'as Lacazette'as.

APOEL 0:3 "Basel"

"Roma" 1:0 "Gent"

"AZ Alkmaar" 1:1 LASK

"Bayer" 2:1 "Porto"

"Rangers" 3:2 "Braga"

"Wolfsburg" 2:1 "Malmo"