EL pusfinaliai: "Villarreal" palaužė "Liverpool", "Sevilla" ir "Shakhtar" sužaidė lygiosiomis (FOTO, VIDEO)

Šį vakarą sužaisti pirmieji UEFA Europos lygos pusfinalio susitikimai.

Dortmundo "Borussia" neįtikėtinai eliminavęs "Liverpool" keliavo į Ispaniją, kur susigrūmė su "Villarreal".

Dvikova nuo pat pradžių buvo apylygi ir abiems ekipoms pralaužti oponentų gynybą sekėsi sunkiai. Po pirmojo kėlinio švieslentėje degė nuliai, o antrasis kėlinys buvo dar mažiau aktyvus.

Visgi, jau pridėto laiko metu po kontratakos pasižymėti sugebėjo svečių futbolininkas Adrianas Lopezas, kuriam idealų perdavimą atliko Denisas Suarezas.

Ši pergalė ispanams leidžia Liverpulyje žaisti dėl lygiųjų, bet "raudonieji" dar nieko neprarado ir gali atsitiesti.

Tuo tarpu pastaruosius dvejus metus šiame turnyre triumfavęs "Sevilla" svečiavosi Ukrainoje ir jo varžovas buvo Donecko "Shakhtar".

Šioje akistatoje, priešingai nei kitame pusfinalyje, buvo kur kas daugiau veiksmo. Jau šeštąją minutę svečius iš Ispanijos į priekį išvedė puikiai varžovų gynėją suklaidinęs Vitolo.

Kėlinio viduryje "šachtininkams" pavyko atsitiesti - iš pradžių įvartį pelnė Marlosas, o dar jau sužaidus daugiau nei pusvalandį šeimininkams pranašumą suteikė galva pasižymėjęs Tarasas Stepanenko.

Po pertraukos žaidimas išsilygino ir galiausiai Sevilijos vienuolikei pavyko uždirbti vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo po keitimo pasirodęs Kevinas Gameiro.

Rezultatas 2-2 yra teigiamas svečiams, nes Europos lygos turnyre galioja svečiuose įmuštų įvarčių taisyklė. Visgi, galutinė pusfinalio baigtis paaiškės tik kitą savaitę.