EL: Pirmosios rungtynės tarp „Leipzig“ ir „Atalanta“ komandų baigėsi lygiosiomis © JumpStory nuotr.

Pirmosios ketvirtfinalio tarpusavio rungtynės „Leipzig“ ir „Atalanta“ baigėsi lygiosiomis — 1:1.

Pirmieji susitikime smogė „Atalanta“ futbolininkai. 17 minutę puikų solo reidą, smūgiu į viršutinį dešinį vartų kampą užbaigė Luisas Murielis.

Likusią pirmojo kėlinio dalį abi komandos apsikeitė keleta pavojingų atakų, tačiau rezultatas nepasikeitė ir svečiai į antrą rungtynių pusę išėjo su minimalia persvara.

Nors, Andre Silva 58 minutę nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio, tačiau jau sekančios atakos metu įvartis vistiek krito į italų ekipos vartus. Kamuolį į savus vartus pasiuntė Davide‘as Zappacosta.

Rungtynių pabaigoje puikią progą išplėšti pergalę turėjo „Leipzig“ komandos krašto puolėjas Dominikas Szobozslai, tačiau pastarojo galva smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Galiausiai, komandos išsiskyrė rungtynės užbaigusios lygiu rezultatu. Atsakomosios rungtynės vyks Italijoje, „Gewiss“ stadione.