EL: „Man Utd“ pervažiavo „Romą“, „Villarreal“ įgijo pranašumą prieš „Arsenal“ © AP nuotr.

Ketvirtadienį startavo UEFA Europos lygos pusfinalio etapas.

Vietą finale praktiškai jau užsitikrino „Manchester United“ ekipa, kuri namuose net 6:2 sutriuškino „Romą“.

„Raudonieji“ velniai mačą pradėjo itin sėkmingai – jau 9-ąją minutę po puikios kombinacijos kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Bruno Fernandesas.

Tiesa, „Roma“ jau 15-ąją minutę išlygino rezultatą – 11 metrų baudinį realizavo Lorenzo Pellegrini.

Svečiai 34-ąją minutę sudavė dar vieną smūgį šeimininkams – 34-ąją minutę pasižymėjo Edinas Džeko.

Įdomu tai, kad „Roma“ pirmajame kėlinyje turėjo atlikti net tris priverstinius keitimus.

„Man Utd“ antrąjį kėlinį pradėjo žaibišku įvarčiu, kai 48-ąją minutę puikiu smūgiu pasižymėjo Edinsonas Cavani. Tas pats urugvajietis 64-ąją minutę išvedė savo komandą į priekį.

71-ąją minutę tas pats E. Cavani buvo pargriautas baudos aikštelėje, o 11 metrų baudinį realizavo B. Fernandesas.

Dar po keturių minučių B. Fernandesas puikiu perdavimu baudos aikštelėje surado Paulį Pogbą, kuris galva nukreipė kamuolį į vartus.

Tašką šiame mače 86-ąją minutę padėjo Masonas Greenwoodas.

Visai kitaip pirmasis pusfinalio mačas klostėsi kitai Anglijos komandai Londono „Arsenal“. „Kanonieriai“ išvykoje rezultatu 1:2 turėjo pripažinti „Villarreal“ pranašumą.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 5-ąją minutę po Manuelio Trigueroso įvarčio.

29-ąją minutę „Villarreal“ pranašumą padvigubino Raulis Albiolis.

Maža to, „Arsenal“ 57-ąją minutę liko rungtyniauti mažumoje, kai už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Dani Ceballosas.

„Kanonieriai“ likę mažumoje sugebėjo net sušvelninti rezultatą – 73-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Nicolas Pepe.

Rungtynes abi komandos užbaigė lygiomis jėgomis – 80-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas „Villarreal“ saugas Etienne'as Capoue.