EL: M. Greenwoodo vedamas "Man Utd" sutriuškino "AZ Alkmaar", "Gladbach" liko už atkrintamųjų borto

Ketvirtadienį baigėsi UEFA Europos lygos grupių etapas.

Pergalingai pasirodymą L grupėje užbaigė "Manchester United" futbolininkai, kurie namuose net 4:0 sutriuškino "AZ Alkmaar" ekipą.

Pirmasis susitikimo kėlinys buvo ganėtinai ramus, o rimtesnių progų pasižymėti neturėjo nė viena komanda.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 53-ąją minutę, kai puikios kombinacijos smaigalyje atsidūręs Ashley Youngas pasiuntė kamuolį į vartus.

58-ąją minutę smūgiu iš maždaug 16 metrų "Man Utd" ekipos persvarą padvigubino Masonas Greenwoodas.

Vos po keturių minučių tas pats M. Greenwoodas uždirbo 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Juanas Mata.

64-ąją minutę puikią šeimininkų atkarpą antrąjį savo įvartį šiame susitikime pelnęs M. Greenwoodas.

Ši pergalė "Man Utd" ekipai garantavo pirmąją vietą L grupėje, antroje liko "AZ Alkmaar" futbolininkai.

Sensacija užfiksuota Vokietijoje, kur "Bundesliga" pirmenybių lyderiai "Monchengladbach" futbolininkai rezultatu 1:2 nusileido "Basaksehir" ekipai ir liko už atkrintamųjų borto.

Šeimininkai pirmavo po 33-ąją minutę pelnyto Marcuso Thuramo įvarčio, tačiau jau 44-ąją "Basaksehir" rezultatą išlygino, kai pasižymėjo Irfanas Kahveci.

"Gladbach" šiame mače tenkino ir lygiosios, tačiau 90-ąją minutę Turkijos ekipa pelnė dar vieną įvartį, kuomet pasižymėjo Mertas Gunokas.

Vokietijos ekipa per likusį laiką rezultato išlyginti nesugebėjo ir baigė kovas Europos lygoje.

"Basaksehir" J grupėje kiek netikėtai užėmė pirmąją vietą, antrojoje liko "Roma".