EL: G. Arlauskio klubas žengė į atkrintamąsias, "Arsenal" išvengė pralaimėjimo Belgijoje

Ketvirtadienį sužaisti paskutiniojo UEFA Europos lygos grupių etapo turo susitikimai.

Svarbią pergalę ir kelialapį į kitą turnyro etapą iškovojo Klūžo CFR klubas, kurio vartus gina lietuvis Giedrius Arlauskis. Rumunijos ekipa svečiuose 2:0 įveikė Glazgo "Celtic" ir užsitikrino antrąją vietą E grupėje.

Svečiai į priekį išsiveržė pačioje antrojo kėlinio pradžioje, kai 49-ąją minutę po kampinio galva kamuolį į vartus nukreipė Andrei Burca.

Rumunijos ekipos pergalę 70-ąją minutę įtvirtino Damjanas Djokovičius.

CFR E grupėje už savo nugaros E grupėje paliko "Lazio" ir "Rennes" ekipas.

Kitose rungtynėse Londono "Arsenal" vos išvengė pralaimėjimo Belgijoje, kur lygiosiomis 2:2 sužaidė su Liežo "Standard".

Šeimininkai išsiveržė į priekį 47-ąją minutę po tikslaus Samuelio Bastieno smūgio, o 69-ąją savo komandos persvarą padvigubino Selimas Amallahas.

Vis tik "Arsenal" į tai atsakė taip pat dviem tiksliais smūgiais: 78-ąją minutę pasižymėjo Alexandre'as Lacazette'as, o 81-ąją rezultatą išlygino Bukayo Saka.

"Arsenal" F grupėje finišavo pirmoje vietoje, kadangi "Eintracht" paskutinėse rungtynėse rezultatu 2:3 nusileido "Guimaraes" ekipai.