„Real“ parsiveža pergalę iš „Camp Nou“ © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį įvyko pirmasis šio sezono „El Clasico“ mūšis „La Liga“ pirmenybėse.

Namuose rungtyniavusi „Barcelona“ rezultatu 1:3 nusileido amžiniems varžovams Madrido „Real“ futbolininkams.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 5-ąją mačo minutę, kai vienas prieš vartininką iššokęs Federico Valverde pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

„Real“ pirmavo vos tris minutes – 8-ąją minutę rezultatą išlygino jaunasis „Barcos“ talentas Ansu Fati.

63-ąją minutę „Real“ kapitonas Sergio Ramosas buvo nugriautas varžovų baudos aikštelėje, o pats ispanas stojęs realizuoti baudinio neklydo bei dar kartą išvedė svečius į priekį.

„Barca“ po praleisto antrojo įvarčio suaktyvėjo, tačiau 90-ąją minutę tašką šiame mače padėjo tik po keitimo aikštėje pasirodęs „Real“ vidurio saugas Luka Modričius.

Po šios pergalės „Real“ kol įsitaisė vienvaldžio „La Liga“ lyderio pozicijoje. „Barca“ kol kas žengia tik 10-oje vietoje.