"El Clasico" atgarsiai: L. Messi tunelyje teisėją išvadino "š*du", o L. Suarezas pripažino savo pražangą

Didelės reikšmės neturėjęs "El Clasico" pralenkė lūkesčius - itin emocingoje dvikovoje netrūko santykių aiškinimosi tarpusavyje ir gana kontraversiškų teisėjo sprendimų.

"Camp Nou" stadione įvykusiame "Barcelona" ir Madrido "Real" klubų susitikime buvo užfiksuotos lygiosios rezultatu 2-2. Katalonai ilgą laiką žaidė dešimtyje, kai pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje raudoną kortelę prieš save išvydo Sergi Roberto.

Būtent šis epizodas įsiutino Lionelį Messi, kuris laukdamas antrojo kėlinio starto stadiono tunelyje aprėkė pagrindinį rungtynių arbitrą. Ispanijos žiniasklaidos teigimu, L. Messi įžeidinėjo teisėją sakydamas, kad šis švilpia Madrido komandos naudai.

"Ar normalu yra jiems duoti palankius sprendimus? Tu esi š*das, tu - š*das. Tu visada esi toks pat. Tu - š*das. Mes laimėjome lygą - tai yra pabaiga. Nėra prasmės jiems leisti laimėti šias rungtynes. Tai nesąmonė!", - argentiniečio žodžius citavo "Cadena COPE".

L. Messi konfliktą patvirtino ir Sergio Ramosas, tačiau jis nenorėjo atskleisti, ką sakė žaidėjas: "Messi užsipuolė teisėją, matyt norėjo duoti jam spaudimo. Aš tikrai nekartosiu, ką jis pasakė, tačiau galbūt tai turėjo šiokios tokios įtakos antrajame kėlinyje."

Įdomu tai, kad L. Messi pirmąjį kėlinį paliko su geltona kortele. Jeigu įžeidinėjimai nėra laužti iš piršto, teisėjas turėjo teisę jam parodyti antrąją geltoną kortelę.

Dar vienas nemažai kalbų sukėlęs epizodas buvo, kai Luisas Suarezas perimdamas kamuolį prieš antrąjį įvartį akivaizdžiai įspyrė Raphaeliui Varane į koją, tačiau pražangos arbitras neužfiksavo, nors ją pripažino ir pats žaidėjas:

"Taip, manau, kad ten galėjo būti pražanga, nes kai jis bandė blokuotis kamuolį, aš šiek tiek liečiau jo koją. Kartais palankūs sprendimai būna tau, o kartais - varžovams."

Tas pats teisėjas pirmajame kėlinyje nepamatė akivaizdžios Garetho Bale'o pražangos prieš Samuelį Umtiti. Valas galėjo sulaukti raudonos kortelės, tačiau negavo net įspėjimo.