EL: „Celtic“ ir „Marseille“ prarado šansus žengti į atkrintamąsias © „Reuters“ nuotr.

Ketvirtadienį žaidžiamas penktasis UEFA Europos lygos grupių etapo turas.

Pasirodymą turnyre po grupių etapo baigs Glazgo „Celtic“ ekipa, kuri išvykoje rezultatu 2:3 nusileido „Bayer“ futbolininkams.

Permainingose rungtynėse pirmieji pasižymėjo šeimininkai – 16-ąją minutę kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Robertas Andrichas.

„Celtic“ rezultatą išlygino 40-ąją minutę, kai Josipas Juranovičius realizavo 11metrų baudinį.

56-ąją minutę svečiai jau pirmavo po Jotos tikslaus smūgio.

Vis tik mačo pabaiga priklausė „Bayer“ ekipai: 82-ąją minutę rezultatą išlygino R. Andrichas, o 87-ąją pergalingą įvartį pelnė Moussa Diaby.

Šis pralaimėjimas „Celtic“ užkirto kelią pakovoti dėl vietos atkrintamosiose.

Pasirodymą turnyre po paskutinių grupės rungtynių baigs ir „Marseille“ futbolininkai, kurie išvykoje rezultatu 2:4 nusileido „Galatasaray“.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Alexandru Cicaldau, Sofiane Feghouli ir Ryanas Babelis, o sykį svečiai kamuolį pasiuntė į savo vartus.

Svečiams abu įvarčius pelnė Arkadiuszas Milikas.

„Real Betis“ 2:0 „Ferencvaros“

„Crvena Zvezda“ 1:0 „Ludogorets“

„Dinamo“ 1:1 „Genk“

„Lokomativ“ 0:3 „Lazio“

„Midtjylland“ 3:2 „Braga“

„Rapid“ 0:2 „West Ham United“