EL: „Arsenal“ pasismagino prieš „Dundalk“, „AS Roma“ prarado pirmuosius taškus © AFP nuotr.

Ketvirtadienio vėlų vakarą sužaistos paskutinės UEFA Europos lygos antrojo turo rungtynės.

Lengvą pergalę namuose iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai.

M. Artetos auklėtiniai 3:0 nugalėjo „Dundalk“ ekipą.

Į priekį šeimininkai išsiveržė 42-ąją rungtynių minutę po E. Nketiaho įvarčio.

44-ąją minutę įvartį pridėjo J. Willockas.

Prasidėjus antrajam kėliniui 46-ąją rungtynių minutę trečiąjį ekipos įvartį pridėjo N. Pepe.

Sekančiose rungtynėse „Arsenal“ stos į kovą su taip pat pralaimėjimų neturinčia „Molde“ ekipa.

Kitose rungtynėse  pirmuosius taškus prarado „AS Roma“ futbolininkai.

P. Fonseca auklėtiniai nesugebėjo per pagrindinį rungtynių laiką palaužti „CSKA Sofia“ ekipos.

Vis tik italai rungtynėse dominavo visą pagrindinį laiką ir atliko net 22 smūgius varžovų vartų link.

Rungtynėse tarp „Omonia“ ir PSV kova vyko iki paskutiniųjų minučių.

Vis tik pergale džiaugėsi PSV ekipa, kuri svečiuose palaužė Kipro ekipą.

Rungtynės vyko permainingai. Pirmieji jau 29-ąją minutę į priekį išsiveržė „Omonia“ futbolininkai po J. Gomezo įvarčio.

40-ąją minutę rezultatą išlygino D. Malenas, kuris pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Vis tik atkakli kova vyko iki pat rungtynių pabaigos.

Tačiau antrąją pridėto laiko minutę pergalingą įvartį pelnė D. Malenas ir atvedė PSV į pergalę 2:1.

„AZ Alkamaar“ 4:1 „Rijeka“

Benfica“ 3:0 „St. Liege“

„CFR Cluj“ 1:1 „Young Boys“

Granada„ 0:0 PAOK

„Molde“ 1:0 „Rapid Vienna“

„Nice“ 1:0 „Beer Sheva“

Rangers 1:0 Lech Poznan

Real Sociedad 0:1 Napoli