EL: „Arsenal“ išsigelbėjo Vienoje, „Bayer“ pasismagino mače su „Nice“ © „Reuters“ nuotr.

Ketvirtadienį startavo UEFA Europos lygos turnyras.

Pergalingai savo žygį šiame turnyre pradėjo Londono „Arsenal“ futbolininkai, kurie B grupėje išvykoje rezultatu 2:1 palaužė Vienos „Rapid“ ekipą.

Vienos ekipa pirmoji pelnė įvartį – 51-ąją minutę po grubios „kanonierių“ vartininko Leno klaidos kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Taxiarchis Fountas.

„Arsenal“ sugebėjo atsitiesti ir 70-ąją minutę po standartinės situacijos smūgiu galva rezultatą išlygino Davidas Luizas.

Vos po keturių minučių Pierre'as-Emerickas Aubameyangas iš kelių metrų nukreipė kamuolį į tuščius vartus ir išplėšė pergalę savo komandai.

C grupės kovas itin lengva pergale pradėjo Lėverkuzeno „Bayer“ ekipa, kuri namuose net 6:2 sutriuškino „Nice“ futbolininkus.

Šeimininkai pirmavo po 11-ąją minutę Nadiemo Amiri ir 16-ąją minutę Lucaso Alario pelnytų įvarčių, tačiau 31-ąją rezultatą sušvelnino Amine'as Gouiri.

„Bayer“ antrajame kėlinyje pelnė dar keturis įvarčius: 61-ąją minutę pasižymėjo Moussa Diaby, 79-ąją –Karimas Bellarabi, kuris pridėjo dar vieną įvartį 83-ąją minutę, o 87-ąją paskutinę vinį į varžovų karstą įkalė Florianas Wirtzas.

„Nice“ ekipai 90-ąją minutę antrąjį įvartį pelnė Alexis Claude'as Maurice'as.

Sofijos CSKA 0:2 CFR

„Dundalk“ 1:2 „Molde“

„Beer Sheva“ 3:1 „Slavia“

„Lech“ 2:4 „Benfica“

„Napoli“ 0:1 „AZ Alkmaar“

PAOK 1:1 „Omonia“

PSV 1:2 „Granada“

„Rijeka“ 0:1 „Real Sociedad“