EL: „AC Milan“ iš „Old Traffordo“ parsiveža rezultatyvias lygiąsias © AFP nuotr.

Ketvirtadienį startavo UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapas.

Bene laukiamiausioje šio etapo dvikovoje „Manchester United“ pirmosiose rungtynėse namuose tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su „AC Milan“.

Kamuolys pirmą kartą vartų tinkle atsidūrė jau 11-ąją minutę, tačiau „AC Milan“ saugo Francko Kessie įvartis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Pirmojo kėlinio pabaigoje nuostabią progą turėjo „Man Utd“ kapitonas Harry Maguire'as, tačiau pastarasis nesugebėjo pasižymėti praktiškai nuo vartų linijos.

Antrasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo šeimininkams – 50-ąją minutę pirmąjį savo įvartį klube pelnė tik po keitimo aikštėje pasirodęs 18-metis Amadas Diallo.

Atrodė, kad „Man Utd“ iškovos minimalią pergalę, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką „AC Milan“ kėlė kampinį, po kurio pasižymėjo Simonas Kjaeras, kuris suteikė savo komandai minimalų pranašumą prieš atsakomąsias rungtynes.

„Ajax“ 3:0 „Young Boys“

„Dynamo“ 0:2 „Villarreal“

„Slavia“ 1:1 „Rangers“