"Ekranas" visapusiškai pasiruošęs UEFA taurės rungtynėms © Eurofootball.lt
Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione pluša darbininkai. Šiandien bus baigta montuoti dar 1000 plastikinių kėdžių. Tad, rytoj 18 val. vyksiančias UEFA taurės kvalifikacines rungtynes FK „%c00033“ – FC „%c00196“ (Liuksemburgas) galės stebėti 4000 futbolo gerbėjų. Priešais centrinę tibūną, kitoje aikštės pusėje, kėdės bus sumontuotos taip, kad matytųsi „Ekrano“ komandos pavadinimas.

Pasak „Ekrano“ komandos vyriausiojo trenerio Virginijaus Liubšio, miesto valdžia padarė viską, kad UEFA taurės rungtynės panevėžiečiams būtų tikra šventė.

Paklaustas, kaip komanda ruošiasi šioms rungtynėms, treneris sakė, kad po A lygos varžybų su „Šilutės“ ekipa žaidėjai padarė išvadas ir yra nusiteikę rimtai kovai. Nors išstudijavę varžovų žaidimo vaizdajuostę treneriai įsitikino, kad svečiai žaidžia technišką ir apgalvotą futbolą.

V. Liubšio manymu, rungtynės bus sunkios, su tokiu varžovu juokauti negalima. „Žinant, jog komandos pagrindą sudaro prancūzų futbolininkai, mūsų laukia labai rimtas ir stiprus varžovas.“

FK „Ekranas“ kapitonas %p02688:
„Rytoj žaisime savo aikštėje. Reikia pelnyti bent du įvarčius ir nė vieno nepraleisti į savo vartus. Juolab, kad šis klubas žaidžia gynybinį futbolą.“

FK „Ekranas“ vartininkas %p02685:
„Vaizdo įraše pastebėjau, kad jie moka gintis – kartais visi vienuolika žaidėjų nieko daugiau ir nedaro. Turėtų būti pavojingos liuksemburgiečių kontratakos, tad man nuobodžiauti vartuose tikrai neteks.“

FK „Ekranas“ gynėjas %p02697:
„Manau mums reikia greitai, per pirmąsias 15 min. įmušti įvartį ir tada diktuoti savo sąlygas. Gal Povilui (Lukšiui) pavyks juos „nuskriausti“?
E. Majus pirmosiose rungtynėse su Liuksemburgo ekipa neturės savo kolegos Arūno Klimavičiaus – jis privalo praleisti vienas rungtynes dėl pernai UEFA Cup turnyre gautos pražangos kortelės.

Rezultatyviausias šio sezono Lietuvos futbolininkas %p02696:
„Mano, kaip puolėjo, pareiga – mušti įvarčius. Esu optimistas, nusiteikęs pelnyti įvartį. Kita vertus, varžovas visai nežinomas. Jei įmušiu įvartį, skirsiu jį sūnui Nojui, kuriam greit sukaks mėnuo laiko. Tai bus tarsi dovana jam.“

UEFA registruoti FK „Ekranas“ žaidėjai:
A. Skrupskis, A. Banevičius, M. Savėnas, A. Klimavičius, G. Paulauskas, M. Uselis, P. Lukšys, A. Kučys, M. Gardzijauskas, V. Kavaliauskas, D. Petrauskas, M. Tomkevičius, A. Skroblas, E. Majus, K. Mykolaitis, P. Grybauskas, M. Kazlauskas, L. Rimavičius, L. Januševičius, A. Šteinas, A. Tumėnas, M. Litvinas, V. Dragūnevičius, D. Venckus.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...