"Ekranas" svečiuose neįveikė TVMK © Eurofootball.lt
Panevėžio "Ekranas" antradienį nieko nebelemenčias Baltijos Futbolo Lygos rungtynes Taline su vietos TVMK baigė lygiosiomis 3-3 ir turėjo tenkintis tašku, nors pirmavo 3-1.

Talino "Kadriorg" stadionas
Talino %c00324 3 - 3 Panevėžio "%c00033"
7` [0 - 1] Dainius Saulėnas
38` [0 - 2] Dainius Saulėnas
45` [1 - 2] Artur Ossipov
63` [1 - 3] Andrius Šidlauskas
65` [2 - 3] Artur Ossipov
76` [3 - 3] Aleksandr Kulatšenko

"Ekranas": Skrupskis; Gleveckas, Paulauskas (46` Tumėnas), Rimavičius, Padaigis; Arlauskas (71` Skroblas), Banys (58` Lukšys), Šidlauskas, Galkevičius; Saulėnas, Varnas

"Ekranas", kaip ir dar dvi Lietuvos ekipos, paskutinėse rungtynėse aikštėje pasirodė gana eksperimentinės sudėties, tačiau tai jiems nesutrukdė geriau pradėti rungtynių ir jau septintą minutę išsiveržti į priekį. Po Andriaus Šidlausko perdavimo iš dešiniojo krašto bei klaidos TVMK gynyboje Egidijus Varnas išbėgo vienas prieš vartininką, tačiau puolėjas sužaidė nesavanaudiškai ir atidavė kamuolį laisvam prieš tuščius vartus buvusiam Dainiui Saulėnui, kuris nesunkiai išvedė svečius į priekį.

Atsilikinėdami vienu įvarčiu TVMK puolė aktyviau atakuoti ir vos neišlygino rezultato 13 minutę, kai Kertas Haavistu techniškai pergudravo net keturis "Ekrano" gynėjus, tačiau smūgiavo nesėkmingai ir kamuolį koja atmušė Arvydas Skrupskis.

Tačiau netrukus "Ekrano" futbolininkai vėl perėmė iniciatyvą ir 38-ą minutę D.Saulėnas padvigubino rezultatą sulaukęs puikaus perdavimo iš komandos draugo.

Prieš pat rungtynių pertrauką TVMK atakuojantis saugas Arturas Ossipovas sušvelnino rezultatą, "permesdamas" kamuolį per Arvydą Skrupskį.

Antrajame kėlinyje aikštėje daug geriau atrodė TVMK - estai kūrė progas įvarčiui vieną po kitos, bet A.Ossipovas, Markusas Jurgensonas ir Aleksandras Volodinas neišnaudojo savo progų, kol galiausiai "Ekranas" atstatė savo dviejų įvarčių persvarą: Povilas Lukšys, Egidijus Varnas ir Andrius Šidlauskas pasinaudojo dar viena grubia TVMK klaida gynyboje ir trise išbėgo prieš varžovų vartininką Antoną Trifonovą. Nors pastarasis prisilietė prie kamuolio, tačiau šis atiteko tiesiai A.Šidlauskui, kuris įmušė įvartį.

Tačiau nepraėjus kelioms minutėms TVMK antrąkart sušvelnino "Ekrano" persvarą, kai A.Ossipovas antrą kartą rungtynėse fantastišku smūgiu "permetė" A.Skrupskį po M.Jurgensono perdavimo.

TVMK spaudė varžovus toliau ir tai davė vaisių 76 minutę, kai Aleksandras Kulatšenko perėmė prastą "Ekrano" gynėjo perdavimą komandos draugui ir išlygino rezultatą. Po šio įvarčio rungtynių tempas sulėtėjo - atrodė, kad abi komandas tenkina lygiosios, todėl daugiau progų įvarčiui sukurta nebuvo.

Po rungtynių kalbėjęs geriausias TVMK rungtynių žaidėjas A.Ossipovas nebuvo patenkintas rezultatu: "Mes nesame patenkinti, norėjome pergalės. Manau, kad šiandien žaidėme geriau nei varžovai. Antrajame kėlinyje turėjome dvigubai daugiau progų nei jie. Siekėme pergalės, tačiau toks yra futbolas. Mums nepasisekė šįkart, tačiau bent jau iškovojome vieną tašką."