"Ekranas" prarado dar du taškus © Eurofootball.lt
Vienos įdomiausių 8-ojo "A lygos" pirmenybių turo rungtynių vyko Panevėžyje, kur nugalėtojų titulą ginantis "Ekranas" susikovė su praėjusio sezono bronzos medalininke Marijampolės "Sūduva". Rungtynės baigėsi be įvarčių.

Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas, 1150 žiūrovų
Panevėžio "%c00033" 0 - 0 Marijampolės "%c00125"

"Ekranas": Skrupskis; Klimavičius, Paulauskas, Galkevičius (79` Michalčuks), Skroblas; Saulėnas, Kučys (65` Kavaliauskas), Savėnas (55` Gardzijauskas), Tomkevičius; Pogreban, Lukšys

"Sūduva": S.Klevinskas; Mikuckis, Gvildys, Samusiovas, D.Čigladze; Uselis, B.Čigladze (64` T.Miklinevičius), Jasaitis, V.Slavickas (46` Urbšys); Cordeiro (81` V.Adomaitis), Braga

Rungtynes Panevėžio "Aukštaitijos" stadione abi ekipos pradėjo atsargiai ir per pirmąsias 10 minučių nei vienai nei kitai komandai nepavyko sukurti nieko pavojingo. Pirmąją progą pasižymėti turėjo panevėžiečiai, tačiau 11-ąją minutę Manto Savėno maždaug iš 20-ies metrų smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų.

26-ąją minutę pirmąją pavojingą ataką surengė "Sūduvos" futbolininkai - Mantas Uselis prasiveržė dešiniu kraštu, tačiau smūgiavo netiksliai. Dar po dviejų minučių kitame krašte puikiai sužaidė Davidas Čigladzė, tačiau jo perdavimo į baudos aikštelę nesugebėjo pasiekti nei vienas Marijampolės ekipos futbolininkas.

"Sūduva" po truputi perėmė iniciatyvą ir 31-ąją minutę Karolis Jasaitis pavojingai smūgiavo iš toli. 36-ąją minutę pavojingą ataką surengė "Ekranas", tačiau Dominyko Galkevičiaus smūgis buvo šiek tiek netikslus. Kitos atakos metu Panevežio ekipos futbolininkas griuvo baudos aikštelėje ir šeimininkai reikalavo skirti 11 metrų baudinį, tačiau teisėjo švilpukas tylėjo.

38-ąją minutę "Ekranas" turėjo bene realiausią galimybę pasižymėti. Į baudos aikštelę įsiveržęs Povilas Lukšys stipriu smūgiu pramušė "Sūduvos" vartų sargą Saulių Klevinską, tačiau Tomas Mikuckis ir Mantas Samusiovas bendromis pastangomis sugebėjo išmušti kamuolį nuo vartų linijos.

Po keturių minučių šimtaprocentinę progą turėjo jau "Sūduvos" žaidėjai - jaunasis Vaidas Slavickas puikiai prasiveržė kairiuoju kraštu ir perdavė kamuolį baudos aikštelėje atsidengusiam Ottavio Bragai, tačiau legionierius iš Brazilijos nepataikė į kamuolį ir vos iš kelių metrų smūgiavo labai silpnai tiesiai į "Ekrano" vartų sargą Arvydą Skrupskį. Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi rezultatui išlikus 0-0.

Antrajame kėlinyje "Sūduvos" gretose pasirodė jaunasis Andrius Urbšys, kuris pagyvino komandos žaidimą ir kėlinio pradžioje Marijampolės ekipa perėmė iniciatyvą. 53-ąją minutę marijampoliečių gynėjas Darius Gvildys atsidūrė priešininkų baudos aikštelėje, tačiau smūgiavo virš vartų.

61-ąją minutę puikiai į žaidimą įsijungęs Urbšys atliko puikų reidą kairiuoju kraštu ir perdavė kamuolį į baudos aikštelę, tačiau Bragos smūgis galva praskriejo visiškai šalia virbsto. Abiems ekipos niekaip nepavyko įmušti įvarčio ir atmosfera stadione kaito. 80-ąją minutę panevėžietis Arūnas Klimavičius susistumdė su Marijampolės ekipos saugu Mantu Ūseliu ir teisėjui teko raminti įsikarščiavusius futbolininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei penkioms minutėms prie "Sūduvos" vartu buvo keliamas kampinis, po kurio marijampoliečių baudos aikštelėje kilo sumaištis, tačiau Mantas Samusiovas kaip ir pirmajame kėlinyje sugebėjo išmušti kamuolį nuo tuščių vartų linijos. Tai buvo paskutinė pavojinga ataka šiose rungtynėse ir nepaisant to, kad "Ekranas" paskutines minutes užspaudė Marijampolės klubą jo baudos aikštelėje, mačas taip ir baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Verta paminėti, kad praėjusių metų "A Lygos" čempionai "Ekrano" futbolininkai per pastarąsias dvi rungtynes neįmušę nei vieno įvarčio iškovojo vos tašką ir nuo pirmaujančio bei taškų dar nepraradusio "Kauno" klubo atsilieka jau 9-iais taškais.