"Ekranas" pasirašė sutartį su gynėju iš Rusijos © Eurofootball.lt
Lietuvos čempionas Panevėžio "%c00033" beveik baigė komplektuoti komandą. Dabar panevėžiečių peržiūroje dalyvauja vienas puolėjas iš Moldovos, o neseniai klubą papildė devyniolikmetis vidurio gynėjas Jevgenijus Skorochodas (%p04223).

"Su J.Skorochodu pasirašėme sutartį dvejiems metams. Futbolininkas jau atvyko į Lietuvą ir treniruojasi kartu su komanda", - alyga.lt svetainei sakė "Ekrano" klubo generalinis direktorius Tomas Sitnikovas.

"Praėjusį sezoną "Ekrano" naujokas atstovavo Sankt Peterburgo "Petrotrest" ekipai. Panevėžio komandai reikėjo futbolininko, rungtyniaujančio toje pozicijoje, kurioje žaidžia J.Skorochodas, todėl treneris iš peržiūroje buvusių futbolininkų išsirinko jį. Vaikinas jaunas, perspektyvus", - oficialiai "A lygos" svetainei teigė "Ekrano" klubo vykdantysis direktorius Martynas Jakimauskas.

Jei Lietuvos čempionai pasirašys sutartį su puolėju iš Moldovos, naujam sezonui komanda bus sukomplektuota. Tarpsezoniu su klubu atsisveikino puolėjas Valerijus Mižigurskis, saugas Tomas Kavolis, gynėjai Lauras Januševičius bei Laurynas Rimavičius. Komandą papildė puolėjas Egidijus Varnas, pernai vilkėjęs "Šiaulių" marškinėlius, ir legionierius iš Latvijos Ruslanas Michalčiukas, praėjusį sezoną baigęs "Ventspils" klube.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė