"Ekranas" nugalėjo "Dudelange" © Eurofootball.lt
Tik ką pasibaigusiose pirmojo UEFA Taurės kvalifikacinio turo rungtynėse praėjusių metų Lietuvos vice-čempionas Panevėžio "Ekranas" minimalia persvara 1-0 nugalėjo svečius iš Liuksemburgo "F91 Dudelange".

Vienintelį rungtynių įvartį 39-ą minutę įmušė panevėžietis Mindaugas Gardzijauskas.

"%c00033" 1 - 0 "%c00196"
39' %p02620

Komandos rungtynes pradėjo atsargiai ir daugiau stengėsi atakuoti iš toliau. Pirmasis tą pabandė padaryti Savėnas, bet smūgis iš 18 metrų skriejo pro šalį.

14 minutę šalia baudos aikštelės prasižengė Kazlauskas ir buvo skirtas baudos smūgis, kurį Hugas mušė netiksliai. Po trijų minučių Tomkevičius priartėjo prie varžovų vartų sužaidė sienelę ir smūgiavo, tačiau vėl netiksliai.

Likus 10 minučių iki pertraukos laimę iš toli pabandė Saboga, ir vartininkui Skrupskiui pavyko sugauti kamuolį tik iš antro karto. Dar po dviejų minučių svečiai surengė pavojingą ataką kairiuoju kraštu, visgi laimei Hugui nepavyko baigiamasis smūgis.

Laimei šį kartą posakis "neįmuši tu - įmuša tau" pasitvirtino - Kavaliauskas perdavė kamuolį į baudos aikštelę Gardzijauskui, ir šis iš maždaug 13 metrų pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

Netrukus po gynėjų klaidos progos įmušti neišnaudojo Gruszczynskis, o paskutinę kėlinio minutę po baudos smūgio ėjo perdavimas į baudos aikštelę, bet Tomkevičius galva mušė netaikliai.

"Ekranas" antrojo kėlinio pradžią pradėjo aktyviau, ir jau antrą minutę Banevičius turėjo galimybę įmušti galva. Dar po dviejų minučių Kučio smūgis iš 20 metrų skriejo pro šalį.

53 minutę buvo skirtas baudos smūgis kairėje, Savėnas pakėlė kamuolį, o Kučiui nepavyko galva jo nukreipti į vartus. Po to komandos apsikeitė dviem smūgiais iš toli, kuriuos sugavo vartininkai.

64 minutę iš toli mušė Hugas, ir kamuolys praskriejo šiek tiek virš vartų. Po dvylikos minučių Lukšys prasiveržė pro gynėjus ir įmušė antrąjį įvartį, bet teisėjas jo neįskaitė dėl panevėžiečių puolėjo pražangos.

Rungtynės po truputį nurimo ir niekam nepavyko sukurti pavojingesnių momentų. Teisėjas pridėjo keturias minutes, per kurias panevėžiečiai buvo prispausti prie savo vartų. Jiems vos nepavyko išlyginti rezultato, kai iš 30 metrų smūgiavo Tamiras, bet Skrupskis pirštų galais nukreipė kamuolį už galinės linijos.

"Ekranas" iškovojo sunkią pergalę ir dabar atsakomosiose rungtynėse, vyksiančiose po dviejų savaičių, turės pasistengti išsaugoti įgytą minimalų pranašumą.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...