"Ekranas" minimaliu skirtumu nugalėjo "Bangą" (VIDEO)

Gargždiškiai pralaimėjo jau šeštas rungtynes iš eilės bei trečiame mače šiame sezone nesugebėjo įmušti „Ekranui“. Panevėžiečių kelionė į Gargždus buvo sėkminga – Valdo Dambrausko auklėtiniai „SMScredit.lt A lygos“ XXII-ojo turo mače po sudėtingos kovos 1:0 (0:0) palaužė „Bangą“. Po šios pergalės ekraniečiai turnyro lentelėje žengia šešti, o vienuoliktąjį pralaimėjimą patyrę gargždiškiai – devinti.

Ilgą laiką abi ekipos nesukūrė pavojingų progų, dažniausiai kamuolys buvo skirstomas tarp abiejų komandų baudos aikštelių. „Ekrano“ naujokas Mandinho turėjo neblogą galimybę pasižymėti standartinės padėties metu, tačiau brazilo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Kitas panevėžiečių naujokas – vartininkas iš Australijos Evanas Ridley viename epizode sužaidė ne visai patikimai, tačiau laiku į pagalbą suskubę gynėjai likvidavo pavojų.

Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą „Banga“ sužaidė labai neblogą atkarpą. Nors įvarčio gargždiškiams pelnyti nepavyko, tačiau tokio kokybiško žaidimo neteko matyti jau keletą rungtynių. Šeimininkai kartą pavojingai atakavo po pakelto kampinio, bet dar arčiau nuo tikslo kamuolys skriejo po gero Klaudijaus Upsto smūgio.

Vienoje iš paskutinių atakų pirmoje rungtynių pusėje Mandinho stipriai smūgiavo iš toli ir privertė Šarūną Jurevičių atmušti kamuolį prieš save. Laiku suskubęs Davydas Arlauskis pavojų likvidavo.

Antrame kėlinyje „Bangos“ žaidimas nesugriuvo, šeimininkai gana užtikrintai perdavinėjo vienas kitam kamuolį ir atakavo kraštais. Vienos iš greitų kontratakų metu Eivinas Zagurskas surado Artūrą Siryką, kuris iš pakankamai aštraus kampo pataikė į virpstą.

Tas pats ukrainietis kiek vėliau dar kartą smūgiavo į vartus, bet savo meistriškumą pademonstravo E.Ridley. Abiejų komandų gynėjai gana užtikrintai tvarkėsi su savo užduotimis bei nutrakdavo dažnas pavojingų atakų užuomazgas.

Tačiau 80-ąją minutę viena „Ekrano“ kontrataka tapo lemtinga. Kairiuoju kraštu prasiveržęs Simonas Urbys atliko tikslų aukštą perdavimą neseniai po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Edvardui Tamulevičiui, kuris aukštai iššokęs galva smūgiavo nepriekaištingai bei nepaliko Š.Jurevičiui jokių vilčių.

Per likusį rungtynių laiką daugiau įvarčių nebuvo pelnyta. „Banga“ šį kartą sužaidė gana neblogas rungtynes, tačiau neišnaudojo kelių dėkingų progų ir greitos atakos metu buvo nubausta. Toks pasirodymas turėtų šiek tiek suteikti optimizmo komandos gerbėjams, demonstruojant tokį žaidimą pergalės tikrai dar sugrįš į gargždiškių kiemą.

Gargždų "Banga" 0 - 1 Panevėžio "Ekranas"

80' [0 - 1] E.Tamulevičius