"Ekranas" draugiškame mače įveikė "Atlantą" © Eurofootball.lt
Penktadienį draugiškose rungtynėse Palangoje susitiko pasiruošimą "A lygos" sezonui tęsiantis Klaipėdos "Atlantas" ir Panevėžio "Ekranas". Pergalę rezultatu 2-1 iškovojo panevėžiečiai.

"%c00124" 1 - 2 "%c00033"
59' [1 - 0] Izrael Awenayeri Douglas
69' [1 - 1] Gediminas Tomkevičius
74' [1 - 2] Andrius Šidlauskas

"Atlantas": A.Lekevičius; Nesterenko, Šarūnas, Begič, Ramonas; Navikas, Pancerovas, Petreikis, Aničič; Šilič, Douglas

"Ekranas": Skrupskis; Skroblas, Gleveckas, Tumėnas; Tomkevičius, Petrauskas (66' Arlauskas), Bička, Pogreban (75' Venckus), Saulėnas; Kavaliauskas (46' Šidlauskas), Lukšys

Draugiškame mače "Ekranui" negalėjo padėti su Lietuvos rinktine mačui prieš Prancūziją besiruošiantys Gediminas Paulauskas ir Mantas Savėnas, o "Atlanto" ekipoje rungtyniavo du peržiūroje dalyvaujantys legionieriai - kroatas Luka Aniničius, brazilas Diogo, kuris aikštėje pasirodė po keitimo.

Rungtynes komandos pradėjo gana aktyviai, tačiau pirmajame kėlinyje įvarčių įmušta nebuvo. Pirmasis krito tik antrojo viduryje - suklydus "Ekrano" vartininkui Arvydui Skrupskiui į tuščius vartus įmušė nigerietis Izraelis Douglasas.

Tačiau jau po dešimties minučių Deimantui Bičkai pakėlus kampinį galva rezultatą išlygino Giedrius Tomkevičius, o 74 minutę po individualaus reido į baudos aikštelę pergalingą įvartį pelnė "Ekrano" saugas Andrius Šidlauskas.