E.Jankausko nuojauta neapgavo - purvyno mūšyje "Šilas" pateikė staigmeną (VIDEO)

Senosios sostinės riteriais save vadinantis „Trakų“ klubas it senovės mūšyje krito Kazlų Rūdos balose. Antradienį Kazlų Rūdoje vyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės 3-ojo etapo rungtynės, kuriose „Šilo“ ir „Trakų“ futbolininkai varžėsi ne tik tarpusavyje, bet ir su kamuolį stabdančiomis balomis bei buza.

Dvikovą juokingoje aikštėje laimėjo prie tokių sąlygų labiau pratę I lygos „Šilo“ futbolininkai. Jie po pratęsimo pergalę šventė 3:2, iš taurės turnyro išmesdami Edgaro Jankausko treniruojamą ekipą, kurioje žaidė ir Deividas Česnauskis.

Šiose rungtynėse „Trakai“ buvo priversti vytis varžovus. 36 minutę „Šilo“ ekipą į priekį išvedė Aurimas Tamaliūnas, bet 36-ąją Dariušas Zachaževskis rezultatą išlygino.

48 minutę tiksliai smūgį atliko Audrus Veikutis, bet 68-ąją Lukas Kochanauskas sugrąžino intrigą, kuri baigėsi pratęsime.

Pergalingą įvartį įmušė Gytis Urba, Tadą Kaunecką tolimu smūgiu nuginklavęs 111-ąją minutę.

„Šilas“ – „Trakai“ 3:2 (po pratęsimo). A.Tamaliūnas (25), A.Veikutis (48), G.Urba (111)/ D.Zachaževskis (36), L.Kochanauskas (68).

Sensaciją pateikė ir mėgėjų Vilniaus „TAIP“ komanda. III lygos ekipa 2:0 (1:0) parklupdė LFF I lygos ekipą Radviliškio „Lokomotyvą“.

Utenos „Utenis" (I) - Kauno „Spyris" (I); 1:3 (0:1)

Kėdainių „Nevėžis" (I) - „Klaipėdos granitas" (A) 0:2 (0:1)

Vilniaus raj. „Mostiškės" (IV, B2) - Jonavos „Lietava" (I); 1:0 (1:0)