"Eintracht" namuose palaužė "Gladbach" (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos pirmosios 20-ojo turo rungtynės.

Frankfurto "Eintracht" namuose priėmė Mionchengladbacho "Borussia". Po atkaklios kovos pergale rezultatu 2-0 džiaugėsi šeimininkai.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 43-ąją minutę, kai tikslų smūgį į sąskaitą įsirašė Kevinas-Prince'as Boatengas.

78-ąją minutę svečiai galėjo išlyginti rezultatą, tačiau Thorgonas Hazardas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio ir "Eintracht" liko su įvarčio pranašumu.

Galiausiai pačioje susitikimo pabaigoje šeimininkams pergalę užtvirtino po keitimo aikštėje pasirodęs Luka Jovičius.

"Eintract" bent laikinam kyla į antrąją poziciją, kai tuo metu "Gladbach" krenta į šeštąją vietą.

"Eintracht" 2 - 0 "Gladbach"
43' [1 - 0] K. Boateng
90+2' [2 - 0] L. Jovič
78' T. Hazard ("Gladbach") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10895933" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>