"Eibar" sensacingai palaužė "Sevillą", "Real Sociedad" kyla į antrąją vietą

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse ketvirtadienį vakare sužaistos paskutinės trejos 6-ojo turo rungtynės.

Neįtikėtiną kovą ir atsidavimą savo stadione pademonstravo "Eibar" komanda, kuri panaikino dviejų įvarčių deficitą ir sensacingai pasiekė pergalę prieš "Sevillą".

Juleno Lopetegui auklėtiniams iš pradžių rungtynės klostėsi tarsi iš vadovėlio – 11-ąją minutę andalūzus į priekį išvedė Lucas Ocamposas, o pranašumą pirmojo kėlinio pabaigoje padidino Oliveris Torresas.

Atrodė, kad "Sevilla" ekipai antrajame kėlinyje liks tik sutvarkyti formalumus, tačiau "Eibar" baltos vėliavos dar nekėlė.

65-ąją minutę į "Sevilla" vartus krito pirmasis įvartis, kurį nuo 11 m. žymos įmušė Fabianas Orellana. Itin svarbiu momentu pasižymėję šeimininkai ties tuo nesustojo – 77-ąją minutę po grubios "Sevilla" vartininko klaidos rezultatą išlygino Pedro Leonas.

Dviejų įvarčių persvarą iššvaisčiusi "Sevilla" komanda jau buvo priversta galvoti ne apie pergalę, bet apie lygiąsias. Visgi savo žaidimą pajutusi "Eibar" komanda varžovams neleido išsivežti net ir vieno taško – 82-ąją minutę pergalę šeimininkų komandai nukalė baudos smūgį realizavęs Cote.

Per pirmus keturis turus be pralaimėjimų žygiavusi "Sevilla" dabar patyrė antrąją nesėkmę paeiliui. Tuo metu "Eibar" vienuolikei tai buvo pirmoji pergalė šiame sezone.

Kitose rungtynėse į antrąją vietą šoktelėjo puikią formą šį sezoną demonstruojanti San Sebastiano "Real Sociedad" komanda. "La Real" 3:0 įtikinamai susitvarkė su "Alaves".

Į pergalę šeimininkus vedė Wilianas Jose du įvarčius įmušęs Mikelis Oyarzabalis.

"Real Sociedad" su "Atletico" turi po 13 taškų, tačiau dėl geresnio įvarčio santykio yra pozicija aukščiau. Baskai kitame ture turės galimybę tapti vienvaldžiais lygos lyderiais, jeigu, Madrido "Real" praras taškus prieš "Atletico".

Likusi dvikova tarp Vigo "Celta" ir Barselonos "Espanyol" baigėsi dramatiškomis lygiosiomis.

"Eibar" 3 - 2 "Sevilla"
11' [0 - 1] L. Ocampos
33' [0 - 2] O. Torres
66' [1 - 2] F. Orellana (11 m. baudinys)
77' [2 - 2] P. Leon
82' [3 - 2] Cote

"Celta" 1 - 1 "Espanyol"
48' [0 - 1] A. Giner Pedrosa
90+5' [1 - 1] S. Mina

"Real Sociedad" 3 - 0 "Alaves"
19' [1 - 0] M. Oyarzabal
32' [2 - 0] W. Jose
41' [3 - 0] M. Oyarzabal (11 m. baudinys)
85' M. Garcia ("Alaves") pašalintas iš aikštės
87' Portu ("Real Sociedad") nerealizavo 11 m. baudinio