EČ atranka: vokiečiai sumindė estus, prancūzai – andoriečius

Antradienį finišavo ketvirtasis 2020 metų Europos čempionato atrankos etapo turas grupių etape.

Pasigailėjimo Maince nesulaukė Estijos futbolininkai, kurie Vokietijos rinktinei nusileido triuškinančiu skirtumu 0:8.

Jau po pirmojo kėlinio vokiečiai turėjo penkių įvarčių pranašumą. Marco Reusas įmušė du įvarčius, o dar po vieną pridėjo Serge'as Gnabry, Leonas Goretzka bei Ilkay'us Gundoganas.

Antrajame kėlinyje vokiečiai kiek pristabdė savo puolimo mašiną, tačiau įvarčių dar buvo – mušė S. Gnabry, Timo Werneris bei Leroy'us Sane.

Estai savo grupėje užima paskutinę vietą ir turi neigiamą 11 įvarčių santykį.

Lengva pergale po pralaimėjimo savaitgalį išvykoje pasidžiaugė prancūzai. Didier Deschampso auklėtiniai rezultatu 4:0 nugalėjo kuklią Andorą.

Nugalėtojams įvarčius mušė Kylianas Mbappe, Wissamas Ben Yedderis, Florianas Thauvinas ir Kurtas Zouma.

Taip pat pergalę rungtynių pabaigoje prieš bosnius pasiekė Italija, belgai gana lengvai susitvarkė su Škotija, o rusai įveikė kipriečius.