EČ atranka: pergalingas ispanų taškas ir italų šou Lichtenšteine

Antradienį Senajame žemyne finišavo 8-asis Europos čempionato atrankos grupių ratas.

Aukso vertės lygiąsias išvykoje pasiekė Ispanijos rinktinė. Roberto Moreno treniruojamai ispanai rungtynių pabaigoje išlygino rezultatą prieš švedus ir užsitikrino vietą kitų metų Europos čempionate.

Ispanijos rinktinei šioje dvikovoje reikėjo išvengti pralaimėjimo, nes iki kelialapio į pagrindinį turnyrą trūko tik taško.

50-ąją minutę ispanus nuliūdino Marcusas Bergas, kuris sugebėjo pasižymėti net ir po dviejų herojiškų Davido de Gea epizodų.

92-ąją minutę Ispanijos rinktinę išgelbėjo Rodrigo, kuris po Fabiano Ruizo perdavimo, kai baudos aikštelėje buvo visiška sumaištis, pasiuntė kamuolį į Robino Olseno vartus.

Kitose šios grupės rungtynėse Norvegija taip pat mačo pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš Rumuniją. Švedai su 15 taškų yra antroje vietoje, rumunų sąskaitoje – 14.

Tikrą įvarčių fiestą svečiuose surengė jau anksčiau kelialapį į pirmenybes užsitikrinę italai. Roberto Mancini auklėtiniai 5:0 nepaliko šansų Lichtenšteino rinktinei.

Įvarčius nugalėtojams mušė Federico Bernardeschi, Alessio Romagnoli, Stephanas El Shaarawy ir du kartus pasižymėjęs Andrea Belotti.

Likę mačai baigėsi Suomijos, Farerų salos, Gruzijos, Graikijos, Izraelio ir Šveicarijos rinktinių pergalėmis.