EČ atranka: norvegai privertė paprakaituoti ispanus, Italija įveikė suomius

Šeštadienį Europos čempionato atrankos grupių etape buvo sužaistos dar aštuonerios rungtynės.

Ispanijos rinktinė Valensijoje priėmė Norvegijos futbolininkus. Ispanai dominavo su kamuoliu ir turėjo visą gausybę gerų progų, tačiau norvegai vis tiek sukėlė problemų aikštės šeimininkams.

16-ąją minutę Rodrigo išvedė ispanus į priekį. Visgi 65-ąją minutę norvegai varžovų baudos aikštelę išprovokavo pražangą ir į Davido De Gea vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį tiksliai realizavo Joshua Kingas.

Nepraėjus nei penkioms minutėms 11 metrų baudinys buvo paskirtas jau į Norvegijos rinktinės vartus. Jį eilinį kartą "panenka" stiliumi realizavo Sergio Ramosas.

Kitose rungtynėse Italija gana užtikrintai susitvarkė su Suomija. Nicolo Barellos ir Moise'o Keano įvarčiai nulėmė pergalę rezultatu 2:0.

Kitos dvikovos baigėsi šveicarų, islandų, maltiečių, švedų, bosnių ir graikų pergalėmis.