EČ atranka: Kroatija sutriuškino latvius, Portugalija išvargo pergalę Slovakijoje © Reuters nuotr.

Europos čempionato atrankoje toliau be pralaimėjimų žygiuoja Portugalijos ir Škotijos rinktinės.

Škotija A grupėje iškovojo savo penktąją pergalę iš penkių galimų – išvykoje 3:0 sutriuškino Kiprą.

Pirmajame kėlinyje pelnyti Scotto McTominay, Ryan Porteouso bei Johno McGinno įvarčiai nukalė pergalę škotams.

Portugalija išvykoje 1:0 palaužė Slovakiją. Įvartį pelnė 29-ąjį gimtadienį švenčiantis Bruno Fernandesas. Po 5 turų Roberto Martinezo auklėtinių sąskaitoje – 15 taškų.

Kroatija, tuo tarpu, 5:0 sutriuškino latvius.

Pirmajame kėlinyje Bruno Petkovičius pasižymėjo „dubliu“, įvartį pridėjo ir Luka Ivanušecas. Antroje pusėje Kramaričius su Pašaličiumi įkalė papildomą vinį į Latvijos karstą. Šiose rungtynėse du rezultatyvius perdavimus atliko Ivanas Perišičius.

Turkija 1:1 Armėnija

Bosnija ir Hercegovina 2:1 Lichtenšteinas

Liuksemburgas 3:1 Islandija