EČ atranka: čekai skėlė antausį anglams, prancūzai palaužė islandus

Penktadienį sužaistos dar šešerios atrankos į 2020 metų Europos čempionatą rungtynės.

Pirmuosius taškus A grupėje prarado Anglijos rinktinė, kuri išvykoje 1:2 turėjo pripažinti Čekijos pranašumą.

Anglai pirmavo po 5-ąją minutę realizuoto Harry Kane'o 11 metrų baudinio, tačiau šeimininkai rezultatą išlygino vos po keturių minučių, kuomet pasižymėjo Jakubas Brabecas.

Pergalingą Čekijos rinktinės įvartį 85-ąją minutę pelnė baudos aikštelėje visiškai be priežiūros paliktas Zdenekas Ondrasekas.

Po šios pergalės čekai taškais susilygino su grupėje pirmaujančiais anglais, tiesa, pastarieji yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

H grupėje svarbią pergalę išvykoje iškovojo Prancūzijos rinktinė, kuri rezultatu 1:0 palaužė Islandijos futbolininkus.

Vienintelį įvartį šiame susitikime 66-ąją minutę nuo 11 metrų žymos pelnė Olivier Giroud.

H grupėje šiuo metu užtikrintai lyderiauja Prancūzijos ir Turkijos rinktinės, surinkusios po 18 taškų.