EČ atranka: belgai "subombardavo" San Mariną, olandai išsigelbėjo pačioje mačo pabaigoje

Ketvirtadienį 2020 metų Europos čempionato atrankoje buvo žaidžiamos 6-ojo ir 7-ojo turo rungtynės.

Įspūdingą pergalę ir kelialapį į kitų metų žemyno pirmenybes iškovojo Belgijos rinktinė, kuri namuose išniekino San Marino futbolininkus – 9:0.

Belgai jau po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 6:0. Įvarčius mušė Naceras Chadli, Toby Alderweireldas, Youri Tielemansas, dukart pasižymėjęs Romelu Lukaku ir į savus vartus įsispyręs varžovas.

Antrajame kėlinyje savo pėdsaką paliko po keitimo aikštėje pasirodę Christianas Benteke ir Yari Verscharenas. Galutinį tašką jau pačioje rungtynių pabaigoje padėjo Timothy Castagne.

Belgija savo grupėje yra iškovojusi septynias pergales iš tiek pat galimų ir žemiau antros vietos jau nebekris.

Itin svarbią pergalę namuose pasiekė Nyderlandų komanda, kuri rungtynėse su Šiaurės Airija išsigelbėjo tik per pridėtą laiką.

75-ąją minutę Joshas Magennisas buvo išvedęs svečius į priekį, tačiau rezultatą jau po penkių minučių išlygino Memphis Depay.

91-ąją minutę olandus į priekį išvedė Luukas de Jongas. Per likusį pridėtą laiką dar vieną įvartį pridėjo M. Depay.

C grupėje visos trys komandos – Nyderlandai, Vokietija ir Šiaurės Airija – turi po 12 taškų, tiesa, pastarieji yra sužaidę vienomis rungtynėmis daugiau.

Likusios dvikovos baigėsi Kipro, Austrijos, Kroatijos, Lenkijos, Makedonijos ir Rusijos pergalėmis. Dar dvejose rungtynėse buvo užfiksuota lygybė.