E. Valverde papiktino M-A. ter Stegeno žodžiai po rungtynių su "Slavia"

Ernesto Valverde liko nepatenkintas, kad Marcas-Andre ter Stegenas po rungtynių su Prahos "Slavia" viešai parodė nepasitenkinimą komandos žaidimu.

"Barcelona" minėtose rungtynėse pasiekė pergalę rezultatu 2:1, tačiau žaidimu liko patenkinti ne tik klubo gerbėjai, bet ir pats komandos vartininkas.

M-A. ter Stegenas užsiminė apie tai, kad komandai "reikia apie daug ką pakalbėti". Pirmadienį spaudos konferencijoje dalyvavęs E. Valverde neliko patenkintas, jog vokietis tokius dalykus aptarinėjo su žiniasklaida.

"Visi savo nuomonę apie rungtynes turi palikti aikštėje", – pareiškė strategas. – Į rungtynes galima pažiūrėti įvairiai, tačiau jeigu mums reikia kažką pataisyti, tai padarysime klube, o ne kalbėdami apie tai viešai".

"Dažnu atveju, kai rungtynės baigiasi, žmonės apie jas sprendžia iš paskutinių minučių, o ne apie tai, kas vyko visas 90 minučių.

Pirmajame kėlinyje prieš "Slavia" turėjome du ar tris realus šansus pasižymėti. Sutinku, kad jie atakavo mus, tačiau tą patį jų aikštės pusėje darėme ir mes.

Antrajame kėlinyje jiems pavyko pasiekti išlyginamąjį įvartį, tačiau mes sugebėjo atsitiesti ir pasiekti rezultatą, kurio norėjome", – pridūrė E. Valverde.