E. ten Hagas: „Varžovams leidome įmušti lengvus įvarčius“ © AFP nuotr.

„Manchester United“ ketvirtadienį apmaudžiai išleido pergalę iš savo rankų rungtynėse su „Tottenham“, kurios baigėsi lygiosiomis 2:2.

„Raudonieji velniai“ po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2:0, tačiau antrajame kėlinyje atidavė iniciatyvą „pentinams“, kurie tuo puikiai pasinaudojo.

Po mačo „Man Utd“ strategas Erikas ten Hagas neslėpė nusivylimo, tačiau teigė, kad jo komanda nežaidė itin gerai.

„Apmaudžios lygiosios, tačiau nesakyčiau, kad žaidėme labai gerai. Turėjome daug progų, bet neuždarėme rungtynių.

Varžovams leidome įmušti lengvus įvarčius. Atidavėme per daug iniciatyvos ir tai palengvino „Tottenham“ darbą.

Norėjome laimėti, tačiau to padaryti nepavyko. Manau, kad prieš mačą lygiosios mums nebūtų atrodęs toks blogas rezultatas, bet kai turi dviejų įvarčių persvarą, privalai uždaryti rungtynes“, – spaudos konferencijoje kalbėjo E. ten Hagas.