E. ten Hagas: „Neturime teisės taip pradėti rungtynių“ © PA nuotr.

„Manchester United“ trečiadienį tik lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Leeds United“ ekipa.

Tiesa, viskas „raudoniesiems velniams“ galėjo būti dar blogiau, kadangi iki 62-osios minutės „Leeds“ pirmavo rezultatu 2:0.

Po mačo „United“ strategas Erikas ten Hagas buvo nepatenkintas komandos nusiteikimu kėlinių pradžiose.

„Tokios kėlinių pradžios yra nepriimtinos. Neturime teisės taip pradėti rungtynių. Padarėme grubias klaidas, dėl kurių vėliau turėjome sunkiai dirbti.

Jau pirmajame kėlinyje gavome skaudžią pamoką, tačiau antrąjį kėlinį pradėjome lygiai taip pat“, – po susitikimo dėstė E. ten Hagas.

Olandas pasidžiaugė dėl Jadono Sancho, kuris pelnė išlyginamąjį įvartį.

„Labai džiaugiuosi dėl Sancho. Tikiu, kad šis įvartis pridės jam dar daugiau motyvacijos.

Jadonas eina teisingu keliu ir jis mums yra be galo svarbus žaidėjas. Geras jo žaidimas stipriai prisidėtų prie mūsų tikslų įgyvendinimo“, – pridėjo „Man Utd“ strategas.