E. ten Hagas: „Laikas A. Diallo įžengti į aukščiausią lygį“ © AFP nuotr.

„Manchester United“ klubas kontrolinėse rungtynėse, rezultatu 2:0, įveikė Glazgo „Rangers“.

„Raudoniesiems velniams“ įvarčius pelnė jaunieji žaidėjai: Amadas Diallo ir Joe Hugillas.

Nuo pirmų minučių rungtyniavo su vyriausiuoju treneriu Eriku ten Hagu karo kirvį užkasęs krašto saugas Jadonas Sancho.

Anglas dėl konflikto su strategu praėjusį sezoną nuomos pagrindais praleido Dortmundo „Borussia“ klube.

E. ten Hagas negailėjo gerų žodžių įvartį pelniusiam Amadui Diallo:

„Tai turi būti jo metai, laikas jam įžengti į aukščiausią lygį.

Turime pamatyti kokybiškesnį Amadą Diallo, nes jis nebėra nepatyręs žaidėjas. Tikiu, kad jis bus svarbus „Man United“ klubo futbolininkas.“

• Ghhmm

Tikrai gali tapti svarbesnis uz Antony ir Sancho... Labai įdomi Rashfordo ir Garnacho situacija... Bet gal vienas iš jų į RW galėtų pereiti.

• 10
  • Boobie

Praeitų metų Garnacho perdavimas ir Diallo įvartis FA Taurės ketvirfinalyje prieš Liverpoolį 120minutę pratęsime bus istorjoj amžinai! Diallo nusipelnęs daugiau minučių!