E. ten Hagas: „Chaoso rūbinėje tikrai nėra“ © zumapress nuotr.

Anglijos žiniasklaidoje pastaruoju metu padaugėjo pranešimų apie tai, kad „Manchester United“ treneris Erikas ten Hagas prarado žaidėjų pasitikėjimą.

Įvairūs šaltiniai teigia, kad maždaug pusė ekipos futbolininkų abejoja olando taktiniais sprendimais bei ėjimais transferų rinkoje.

Vis tik antradienį vykusioje spaudos konferencijoje pats strategas neigė kalbas, kad yra praradęs autoritetą rūbinėje.

„Esu tikras, kad žaidėjai palaiko mane. Tai parodo rungtynės su „Brentford“, „Burnley“ ar „Fulham“. Visuose šiuose mačuose matėme žaidėjų atsidavimą ir kovą iki pat pabaigos. Tai parodo, kad esame vieningi“, – dėstė E. ten Hagas.

„Man Utd“ antradienį uždraudė tam tikroms žiniasklaidos priemonėms lankytis spaudos konferencijoje dėl skleidžiamų gandų, o šią situaciją pakomentavo ir pats E. ten Hagas.

„Žurnalistai pirmiausia turėtų kreiptis tiesiai į klubą, o nebandyti veikti už nugaros. Esame atviri žiniasklaidai, tačiau norime turėti abipusį ryšį.

Žiniasklaidoje pasirodžiusios istorijos nėra tiesa. Chaoso rūbinėje tikrai nėra.

Visose komandose yra žaidėjų, kurie žaidžia daugiau, ir tokių, kurie žaidžia mažiau. Kartais reikia sulaukti savojo šanso, tačiau galiu patikinti, kad problemų dėl to neturime“, – kalbėjo E. ten Hagas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB