E.Česnauskis pelnė pirmą savo sezono įvartį © Eurofootball.lt
Vienintelėmis rungtynėmis penktadienį prasidėjo Rusijos čempionato 5-ojo turo varžybos - lygos naujokas Krasnodaro "Kuban" susitiko su Ramenskojės "Saturn" ekipa ir rungtynes baigė lygiosiomis 2-2. Pirmąjį mačo įvartį įmušė legionierius iš Lietuvos Edgaras Česnauskis

"Kuban" 2 - 2 "Saturn"
23' [0 - 1] Edgaras Česnauskis
50' [1 - 1] Alexander Danishevskiy
73' [2 - 1] Ricardo Lago
88' [2 - 2] Igor Lebedenko

Svečiai iš Maskvos regiono pradėjo mačą sėkmingiau ir pirmojo kėlinio viduryje juos į priekį išvedė saugas iš Lietuvos E.Česnauskis, kuriam tai buvo pirmasis įvartis šį sezoną.

Po pertraukos rezultatą išlygino Aleksandras Daniševskis, o 74 minutę "Kuban" jau pirmavo po Ricardo Lago įvarčio, tačiau likus dviem minutėms iki mačo pabaigos lygiąsias "Saturn" komandai išplėšė Igoris Lebedenka.

E.Česnauskis žaidė visas rungtynes ir buvo įspėtas, o kitas "Saturn" lietuvis Rolandas Džiaukštas mačui registruotas nebuvo.

Tai buvo jau ketvirtosios "Saturn" lygiosios šį sezoną - klubas išlieka be pergalių ir "Premier" lygoje užima vos 13-ą poziciją.