E. Cavani atvedė „Man Utd“ į dramatišką pergalę prieš „Southampton“ © AFP nuotr.

Sekmadienį 10-ojo „Premier“ lygos turo rungtynėse dramatišką pergalę svečiuose iškovojo „Manchester United“ ekipa, kuri paskutinėmis akimirkomis 3:2 palaužė „Southampton“ futbolininkus.

Pirmasis kėlinys šeimininkams susiklostė idealiai: 23-ąją minutę po kampinio „šventuosius“ į priekį išvedė Janas Bednarekas, o 33-ąją Jamesas Wardas-Prowse'as nepriekaištingu baudos smūgiu nuginklavo Davidą De Gea. Po šio epizodo ispanas patyrė traumą ir po pertraukos jo vietą vartuose užėmė Deanas Hendersonas.

Iškart po pertraukos Ole Gunnaras Solskjaeras į kovą metė ir Edinsoną Cavanį, kuris tapo šio mačo herojumi.

60-ąją minutę E. Cavani atliko rezultatyvų perdavimą Bruno Fernandesui, kuris sušvelnino svečių atsilikimą..

74-ąją minutę jau portugalas sėkmingai asistavo urugvajiečiui, kuris išlygino rezultatą.

„Raudonieji velniai“ jau per teisėjo pridėtą laiką išplėšė pergalę – po standartinės situacijos kamuolį į vartus galva pasiuntė tas pats E. Cavani.

„Man Utd“ po šios pergalės turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į septintąją poziciją.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 4 1
  • Aha (IP: 5927dc30f)

Kokia pabaiga! Nu va, seniukas ir pravertė 😀

• 35
  • MU (IP: 95a05d9e7)

Gerai, kas gerai baigiasi. Svarbus 3tsk ir tikiuosi, kad Cavani bus dazniau starte.

• 26
  • 5 (IP: 3bb60a050)

Jai cavani dar isivaziuos tai isvis smagu bus!puolime daug opciju tures!

• 21
    AŠAudrius

Kodel Cavani nededa i starta, tai as nesuprantu. Jis yra puikus uzbaigejas, o dabartineje MU, tai kazkokie jaunu zaideju ekspermentai neveikia. Det ji i starta, su BrF sumus tu golu.

Gal bijo, kad visu rungtyniu aukstu tempu neistemps, o meta antram keliny butent to ir tikedamiesi, ka siandien parode - uzbaige puikiai rungtynes. Nors po siandien gal ir bus starte.

• 13
  • Tomas (IP: db1639715)

Kiaušai didėja pas united 😀

• 12
  • Gal (IP: c3f6b38d3)
    Kei (IP: f31a83dc8)

Gaila,kada mano megiamas zaidejas,ateina I nemegiama komanda,ir ten jai padeda iskovoti pergale,tikekimes taip per daznai nebus☺

Tu uždusk bezdžione

• 2
  • Slabo (IP: 794e5537b)

Rashfords nepatenkintas Cavani bankem 😃)

• -2
  • AŠAudrius
    Aha (IP: 5927dc30f)

Taip, gal neistems, bet manau kai gerai startuoji, tai gale galbut galima ir pasedet gibyboj. O dabar buna atvirksciai

• 2
  • Kei (IP: f31a83dc8)

• -14
  • ManUTD!

Nu jeigu Totte pasiima šiandien Chealsea, tai United laimėje atsargoj turimas rungtynes, -4 taškai nuo 1-os vietos. Įdomus ir tolimas finishas laukia EPL.

• 123 (IP: e7a5498e2)

Rožiniu dubaltu fanam, gera proga pasijaust ant Everesto kalno 😃 Nors po Fergio eros, šu..de plaukioja kekviena diena 😉. Nu sendien galima 😃