E. Cavani atvedė „Man Utd“ į dramatišką pergalę prieš „Southampton“ © AFP nuotr.

Sekmadienį 10-ojo „Premier“ lygos turo rungtynėse dramatišką pergalę svečiuose iškovojo „Manchester United“ ekipa, kuri paskutinėmis akimirkomis 3:2 palaužė „Southampton“ futbolininkus.

Pirmasis kėlinys šeimininkams susiklostė idealiai: 23-ąją minutę po kampinio „šventuosius“ į priekį išvedė Janas Bednarekas, o 33-ąją Jamesas Wardas-Prowse'as nepriekaištingu baudos smūgiu nuginklavo Davidą De Gea. Po šio epizodo ispanas patyrė traumą ir po pertraukos jo vietą vartuose užėmė Deanas Hendersonas.

Iškart po pertraukos Ole Gunnaras Solskjaeras į kovą metė ir Edinsoną Cavanį, kuris tapo šio mačo herojumi.

60-ąją minutę E. Cavani atliko rezultatyvų perdavimą Bruno Fernandesui, kuris sušvelnino svečių atsilikimą..

74-ąją minutę jau portugalas sėkmingai asistavo urugvajiečiui, kuris išlygino rezultatą.

„Raudonieji velniai“ jau per teisėjo pridėtą laiką išplėšė pergalę – po standartinės situacijos kamuolį į vartus galva pasiuntė tas pats E. Cavani.

„Man Utd“ po šios pergalės turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į septintąją poziciją.